Morální úpadek společnosti nejen na Slovensku

Události, jako kovidismus, ale i období od něžné revoluce, podprahově a pěkně pomalu přinesly tolik změn, že nastal naprostý úpadek.

A dnešní mládež už nemá respekt, ani neuznává autority, protože systém znásilnil společnost během plandemie dušením, agendami jako LGBTIQ+, bezpočtem pohlaví, kdy klasická rodina již selhává.

Důsledky degenerace přinesly nenávist, strach a nezodpovědnost, progresivní liberální politici, média, poplatní „umělci“ směřují společnost k anarchii a chaosu.

Teprve 19letý Simon Omaník rozvířil veřejné mínění v sousedním Slovensku. Nadaný student totiž při ceremoniálu v prezidentském paláci odmítl podat ruku hlavě státu Petrovi Pellegrinimu, protože nesouhlasí s jeho politikou a způsobem, jakým zvítězil v loňských volbách. Mladík nyní čelí ostré kritice od podporovatelů Pellegriniho a vládní koalice, rýpl si i premiér Robert Fico. Zastání naopak našel u slovenské opozice.

Pellegrini během ceremoniálu v Grasalkovičově paláci přijal přes 30 středoškolských studentů, kteří uspěli na studentských olympiádách. Mezi nimi byl i Omaník, který skončil třetí na matematické olympiádě v maďarském Segedínu. Do sídla slovenské hlavy státu dorazil s velkou stuhou v barvách ukrajinské vlajky na klopě saka.

Rychlá zkratka do pekla? Více ve videu:

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Rozhovory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *