Události, jako kovidismus, ale i období od něžné revoluce, podprahově a pěkně pomalu přinesly tolik změn, že nastal naprostý úpadek.
A dnešní mládež už nemá respekt, ani neuznává autority, protože systém znásilnil společnost během plandemie dušením, agendami jako LGBTIQ+, bezpočtem pohlaví, kdy klasická rodina již selhává.
Důsledky degenerace přinesly nenávist, strach a nezodpovědnost, progresivní liberální politici, média, poplatní „umělci“ směřují společnost k anarchii a chaosu.
Teprve 19letý Simon Omaník rozvířil veřejné mínění v sousedním Slovensku. Nadaný student totiž při ceremoniálu v prezidentském paláci odmítl podat ruku hlavě státu Petrovi Pellegrinimu, protože nesouhlasí s jeho politikou a způsobem, jakým zvítězil v loňských volbách. Mladík nyní čelí ostré kritice od podporovatelů Pellegriniho a vládní koalice, rýpl si i premiér Robert Fico. Zastání naopak našel u slovenské opozice.
Pellegrini během ceremoniálu v Grasalkovičově paláci přijal přes 30 středoškolských studentů, kteří uspěli na studentských olympiádách. Mezi nimi byl i Omaník, který skončil třetí na matematické olympiádě v maďarském Segedínu. Do sídla slovenské hlavy státu dorazil s velkou stuhou v barvách ukrajinské vlajky na klopě saka.
Rychlá zkratka do pekla? Více ve videu: