První Trumpův velvyslanec v Praze, Stephen King, rád hovořil o třínohé stoličce jako metafoře americko-českých vztahů stojících na třech pilířích – přátelství, bezpečnosti a ekonomické prosperitě.
Třínohá stolička je velmi stabilní objekt, říkal, ale každá noha má zásadní význam. Bez lepidla dlouho nevydrží. Také koalice Spolu začínala jako stabilní třínohá stolička, slepená strachem z toho, co by další Babišova vláda udělala s ekonomickou prosperitou tradičních struktur stojících v pozadí ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Nyní dvě z těchto tří nožiček kulhají.
Předsedu ODS Petra Fialu už nebere vážně snad nikdo kromě něj samotného. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová včera oznámila, že nebude kandidovat v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny, ale setrvává ve funkci předsedkyně strany do listopadu v jakémsi klidovějším režimu. Stabilita stoličky tak spočívá už jen na skalním předsedovi KDU-ČSL Marku Výborném. Spolu v roce 2021 proti Andreji Babišovi tvrdě bojovalo, rozhodlo se mu to však v roce 2025 ulehčit.
PANE BEST,
SV Společnost Voličů, zejména její elitní lidoví komentátoři, přejí panu presidentovi U.S.A mnoho úspěchů při budování vize zcela nového systému, pro který budou potřebné, jak jistě už i sám ví, a to správně, nejméně 500 milionové celky, aby nebyly U.S.A závislé na žádných vnějších faktorech a vytvořily opravdu deklarovaný velký úspěch, na kterém už začal, jak vidíme, pracovat.
Přejeme mu, aby dokázal postavit AMERIKU svého lidu na nohy a nenechal ji padnout, jak to plánují jeho nepřátelé.
MÍRU ZDAR
Plně sdílím Váš postoj. Bude to opravdový boj prezidenta Trumpa s jeho týmem proti fašizoidní EU, chtělo by se říci na život a na smrt. Eurounijní vládci raději zničí sebe sama, než aby přišli k rozumu. To však bude znamenat ve výsledku jediné: ZÁNIK EVR. PROSPERITY.
Myslíme si tu v Elitě SV, že zánik prosperity EU už začal před časem.
Politická garnitura moci používá sebezničující systém CHUCPE střelby do vlastní nohy dále.
Je vidět, že se od potápějícího se EU chtějí americké elity oddělit a budou nuceny se starat o sebe, jejich dluhy už pomalu nikdo koupit nechce.
EU už nepomůže DŘISTALISMUS vedení Evropské komise, prostě dojde se na dno a tam to skončí krachem a na další DUPERELE už nebudou nejen žádné peníze a pozor, pozor, ani dostatek energie.
Nový systém už nemusí být dnešní kapitalismus, ale něco, co teprve vzejde na troskách Evropy, která se zbláznila „zeleným údělem“ a naši zastupitelé se zblázní takovými zmetky, jako je na příklad ten havarista Ropušan, který už cítí fialovou krev a dá se znovu prý zvolit GR tv ohlupenými voliči do čela budoucího marasu, který může být nevídaný a bez nástupu nového systému, úplně zničující pro všechny voliče, kteří se dají podmanipulovat, jak to dělá u D.S. Vidláka „Don Corleone“ tamní ALF NULA beztrestně za potlesku jeho sedláků, dodnes a bezohledně pokračuje dál v cenzuře, jak jsme se znovu přesvědčili a ani KSČM kačenka mu nepomůže.