Jednou z nevyřčených evropských hodnot je, že demokracie je natolik cenná, že k její obraně mohou být použity i nedemokratické metody.
Americký viceprezident JD Vance si na Mnichovské bezpečnostní konferenci postěžoval, že situace se natolik zhoršila, že loni v prosinci Rumunsko rovnou zrušilo výsledky prezidentských voleb.
A také, že organizátoři právě této konference zakázali zákonodárcům zastupujícím strany na levici a na pravici účastnit se těchto rozhovorů. Vancovy poznámky o ústupu od základních hodnot se dočkaly velkého ohlasu, ale pokud bylo cílem zasáhnout do německých voleb jménem těchto stran na levici i na pravici, dosáhl viceprezident jen omezeného úspěchu.
AfD se umístila na druhém místě, ale v příští vládě nebude, a levicové Spojenectví Sahry Wagenknechtové těsně minulo pětiprocentní hranici. Bylo to solidní vítězství demokracie evropského typu a dává naději Čechům, jako je Vít Rakušan, kteří by snad mohli chtít zachránit demokracii za použití nedemokratických metod, aby Andreje Babiše nepustili k moci. V tomto světle jsou německé volby důrazným varováním pro SPD, Stačilo!, Motoristy a Přísahu.
Odkaz, co dělá dnes pan Vrabel, prý přikázal pan D.S. svému ALFovi zablokovat.
O tom se může každý pod tím článkem KDO JE MAJÁK přesvědčit a tak jsme tam dali podobný, jako náhradu újmy jeho separatistickým hnutím STAČILO o kterém si asi myslí, že bude bez kontroly mít monopol. . a bude zase a dále voliče opíjet rohlíkem.
CO DĚLÁ KANDIDÁT DO VEDENÍ REPUBLIKY PAN LADISLAV VRABEL?
S kým se spojí, budou to naši SPOJENÍ VOLIČI, kteří taky chtějí, aby Česko bylo prý na prvním místě, jako pan president U.S.A?
http://www.youtube.com/@user-xc2uf1pl7u