Trump včera zahájil úkol svého prvního funkčního období – normalizaci vztahů s Ruskem, kterou zablokoval zkorumpovaný podvod FBI „Russiagate“, akt vlastizrady.
Akt, za který by se měly konat popravy a vskutku naprosto zkorumpovaná agentura by měla být zrušena.
Spojené státy, k nelibosti CNN podporované USAID, hlasovaly spolu s Ruskem proti rezoluci Valného shromáždění OSN odsuzující ruskou „invazi“ na Ukrajinu.
CNN věrná své pověsti nejhoršího lháře na světě shledala „šokujícím“, že se USA spojily s Ruskem proti „svobodnému světu“ a přidaly se na stranu „agresora ve válce v den tříletého výročí plnohodnotné invaze Moskvy na Ukrajinu“.
Zdá se, že CNN bude pokračovat ve lhaní i poté, co bylo CNN zastaveno financování s laskavým svolením amerických daňových poplatníků.
Každý ví, že Rusko Ukrajinu nenapadlo a omezilo svou intervenci na dvě ruské separatistické republiky v Donbasu. Všichni vědí, že Rusko se osm let snažilo udržet Donbas v rámci Ukrajiny na základě dohody z Minsku. Všichni vědí, že Západ využil Minskou dohodu k oklamání Kremlu, zatímco USA vycvičily a vybavily velkou ukrajinskou armádu, aby vtrhla do Donbasu a podmanila si odtržené republiky. Všichni vědí, že USA, NATO a EU kategoricky odmítly žádost Ruska o uzavření dohody o vzájemné bezpečnosti. Všichni vědí, že USA donutily Putina zasáhnout v Donbasu.
Přesto exkrementy CNN nadále lžou
CNN není nic jiného než továrna na lži. Neměla by být továrna na lži sankcionována nebo zrušena za podněcování války lhaním a záměrným šířením dezinformací, což je obvinění, které továrna na lži vznáší proti každému šiřiteli pravdy?
Jak může být někdo tak hloupý a zkorumpovaný, že se spoléhá na CNN?
Konflikt s Ruskem organizovaný Spojenými státy nelze ukončit na základě totálních lží o příčině konfliktu. Je třeba uznat pravdu, a ta je na straně Ruska. Prezident Trump si to uvědomuje. Ví, že konflikt nemůže ukončit vnucováním lží Putinovi.
Je mimořádné, že tupí Evropané chtějí válku s Ruskem. Znamenalo by to totální zničení celé Evropy. Evropský průmysl umírá, protože se ti hlupáci odřízli od ruské energie. Evropské ekonomiky umírají, protože se hlupáci odřízli od velkého a přirozeného trhu.
Evropa je od konce druhé světové války naprosto špatně řízena. Špatné vládnutí v Evropě skutečně způsobilo druhou světovou válku. V poválečném období byl jediným evropským vůdcem Charles de Gaulle. Všichni ostatní byli loutkami USA, které zaprodaly své národy.
Vzestup AfD v Německu a strany Marine Le Penové ve Francii je snahou o obnovení suverenity Německa a Francie. Němci a Francouzi však mají natolik vymyté mozky, že si suverenitu spojují s nacionalismem a nacionalismus s nacismem. V důsledku toho se nacionalistické strany, které skutečně zastupují lid, nemohou dostat k moci.
Trump má pravdu, že Evropa skončila. Evropané ztratili víru v sebe sama. Evropští politici si už dávno zvykli být na výplatní listině USAID, National Endowment for Democracy a amerického vojensko-bezpečnostního komplexu.
Evropa je vyčerpaná, zavražděná vlastní levicí. Rusko a Čína jsou na vzestupu. Trump hodlá obnovit Ameriku, kvůli čemuž se americký establishment, CNN a mediální kurvy rozčilují.
Doufejme, že prezident Trump pochopí, že mír a spolupráci s Čínou potřebuje stejně jako mír a spolupráci s Ruskem. Pokud se Trumpova administrativa pokusí vklínit USA mezi Rusko a Čínu, dojde ke konfliktu.
Platila USAID z peněz našich daňových poplatníků propagandistické výpady CNN proti Americe?
Zdá se, že ano.
ZDROJ (překlad Ivana Kollárová)

