Exministr Dvořák pravdu nemá vůbec
a exministr Zaorálek ji má částečně hodně
Ale celou pravdu máme my pozůstalí po obětech sudetského řádění a nás vymazali z dějin, jako bychom nikdy neexistovali! Oni říkají jen ty proslulé Halbvieterwahrheiten (polopravdy)!
Kurvahošigutentag, tady je 365 tisíc rodin válečných poškozenců ze sudetoněmecké většinové, nikoli kolektivní viny, my jsme potomci těch vyhnaných, povražděných, vězněných a oloupených! Kam se hrabou čs. Němci alias Sudeti s odsunem!
Dva roky po revoluci,
Němci se tu prohánějí jak za války
A na nás poškozence kašlou kolektivně všichni, Němci, tzv. Sudeti i naši tzv. čeští (v podstatě protektorátní) politici včetně hradního pána! Nás vidí pouze ti, co nás osvobodili – Sověti alias Rusové a sovětské národy! Hanobitele Sovětů, našich osvoboditelů, jakož lhářů Němců a alias sudetů, i naši pátou kolonu zrádců, čeká těžká karma! Tak jsem napsal.
Dr. Jiří Jaroš Nickelli Brno, Obrana národa II