Melkulangara K. Bhadrakumar: Stěhovaví ptáci hromadného ničení

Rada bezpečnosti OSN uspořádala 6. dubna mimořádné zasedání pod názvem Arria Formula Meeting on Biological Security, které se týkalo biologických aktivit v zemích včetně Ukrajiny. Předvídatelně se na ni nedostavili zástupci USA a Velké Británie a západní média rovněž jednání zazdila. To však nic neubírá na hlubokém významu toho, co se odehrálo.

Albatros, známý stěhovavý pták, je také ptákem lásky. Je známý tím, že je monogamní a vytváří si dlouhodobé pouto s jedním partnerem, které se jen zřídka přeruší. Spárované dvojice se nikdy nerozdělí, dokud jeden z ptáků nezemře.

Vrcholem více než dvouhodinového jednání Rady bezpečnosti bylo sdělení generála Igora Kirillova, náčelníka vojsk radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil, že Washington vytváří biologické laboratoře v různých zemích a připojuje je k jednotnému systému.

Uvedl, že USA od roku 2005 vynaložily na vojenské biologické programy více než 5 miliard dolarů, a upřesnil, že jen na územích sousedících s Ruskem a Čínou bylo v tomto období modernizováno asi 60 zařízení. Ukrajinská síť laboratoří je určena k provádění výzkumu a monitorování biologické situace a sestává z 30 zařízení ve 14 obydlených lokalitách.

Vysoce citlivé materiály z ukrajinských biologických laboratoří byly vyvezeny do USA na začátku února, těsně před zahájením ruské speciální operace, a zbytek byl nařízen ke zničení, aby nepadl do ruských rukou. Utajení však bylo úspěšné jen částečně. Rusko totiž disponuje vysoce usvědčujícími důkazy.

Rusko také dříve zveřejnilo řadu dokumentů týkajících se biologických vojenských aktivit Pentagonu, které poukazovaly na celosvětový projekt zřízení biologických laboratoří v konkurenčních zemích s cílem vyvinout proti těmto zemím cílené virové zbraně. Záznamy z konference Rady bezpečnosti ze dne 6. dubna jsou veřejně přístupné. Viz níže uvedený videozáznam:

Rusko vzneslo konkrétní obvinění a ukázalo na:

  • Financování biologických laboratoří na Ukrajině ze strany Pentagonu;
  • Umístění těchto biolaboratoří (nejen na Ukrajině, ale v 36 zemích světa);
  • Nemoci a epidemie, na kterých se pracuje, se zaměřením na prostředky pro jejich uvolnění, země, kde se testují (i bez vědomí vlád těchto zemí); a samozřejmě,
  • Pokusy týkající se koronaviru (a netopýrů používaných k přenosu tohoto viru).

Spojené státy však dosud bezvýhradně odmítaly jakýkoli dohled nad těmito usvědčujícími důkazy a jejich ověřování a požadavek na vytvoření ověřovacího mechanismu odmítaly. Je nepravděpodobné, že by USA povolily mezinárodní ověřovací proces, který by je mohl odhalit jako osoby dopouštějící se zločinů proti lidskosti – ačkoli existují vhodné rámce, včetně Úmluvy o zákazu biologických zbraní (BWC) a OSN, které by umožnily spravedlivé a nestranné vyslechnutí vysvětlení ze strany příslušné země.

Zarážejícím „objevem“, na který narazily ruské jednotky na Ukrajině, je používání očíslovaných ptáků v laboratořích financovaných Pentagonem. Tohle téměř vypadlo ze science fiction a sir Alfred Hitchcock by z toho mohl natočit epický film, kde se podvod mísí s nevinností a krutost člověka vůči přírodě se stává nesnesitelně groteskní. Projekt funguje takto:

Na začátku Pentagon využívá vědecké údaje, které jsou k dispozici u odborníků na životní prostředí a zoologů po studiu migrace ptáků a jejich pozorování v průběhu ročních období, které se týkají cesty, kterou tito ptáci každoročně absolvují na své sezónní cestě z jedné země do druhé, a dokonce z jednoho kontinentu na druhý.

Na základě těchto údajů jsou odchyceny skupiny stěhovavých ptáků, digitalizovány a jsou k nim připevněny kapsle s mikroby, které nesou čip, jenž je možné ovládat prostřednictvím počítačů. Ptáci jsou pak vypuštěni do hejna stěhovavých ptáků v těch cílových zemích, vůči nimž má americká rozvědka nekalé úmysly.

Tito stěhovaví ptáci samozřejmě cestují na velké vzdálenosti. Je například známo, že albatros stěhovavý migruje nejméně 8500 km na východ přes jižní Pacifik k pobřeží Jižní Ameriky a mnoho albatrosů plachých migruje na západ přes Indický oceán k pobřeží jižní Afriky.

Během dlouhého letu ptáků, kteří byli digitalizováni v biolaboratořích Pentagonu, je jejich pohyb postupně monitorován pomocí satelitů a je zjišťována jejich přesná poloha. Jde o to, že pokud má Bidenova administrativa (nebo CIA) požadavek poškodit například Rusko nebo Čínu (nebo třeba Indii), je čip zničen, když se pták nachází na jejich obloze.

Jednoduše řečeno, zabijte ptáka, který epidemii přenáší. V myšlenkách se bohužel vracím k románu americké spisovatelky Harper Leeové To Kill a Mocking Bird (Zabít posměváčka), strašidelnému příběhu o nevinnosti zničené zlem.

Vrátíme-li se do reality, jakmile je „digitalizovaný“ pták zabit a kapsle se zárodky, kterou nese, je uvolněna, nemoc se šíří v zemi „X“ nebo „Y“. Stává se z ní vysoce efektivní metoda, jak poškodit nepřátelskou zemi, aniž by bylo třeba války, státního převratu nebo barevné revoluce.

Rusové přišli se šokujícím tvrzením, že skutečně vlastní takovéto stěhovavé ptáky digitalizované v biolaboratořích Pentagonu. Tzn. že se je podařilo získat, než stačili Američané zničit důkazy.

Mezinárodní právo výslovně zakazuje číslování stěhovavých ptáků, protože volně křižují modrou oblohu a vzduch jiných zemí. Tím, že je zásobují zárodky, se tito ptáci stávají zbraní hromadného ničení. Jaká lidská vynalézavost! Spojené státy však požívají naprosté imunity vůči mezinárodnímu právu.

Podstatné je, že pouze americká rozvědka – a možná i prezident Biden, pokud si vzpomene – by mohla vědět, kde všude byli lidé v tomto století infikováni ptáky hromadného ničení. Byla ebola, která zdevastovala Afriku, testovacím případem a předzvěstí věcí příštích?

A co COVID-19, o němž je známo, že pochází z laboratoří financovaných USA? Je velmi pravděpodobné, že USA mohly použít stěhovavé ptáky k zabíjení čínských občanů. Je zřejmé, že USA v zoufalé snaze zvrátit svůj globální úpadek vytahují všechny prostředky, aby obnovily svou hegemonii ve světovém řádu, který nezadržitelně směřuje k multipolaritě.

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *