Dr. Paul Craig Roberts: Texas se mění na stát probuzených demokratů

Bidenův režim používá federální peníze na uplácení Aggies, Texaské univerzity A&M, aby přišla se způsoby, jak prosadit „přijímání zaměstnanců na základě rasy“ ve veřejných školách.

Možná si vzpomínáte nebo jste slyšeli, že Martin Luther King a hnutí za občanská práva usilovali o to, aby se „lidé posuzovali podle charakteru, a ne podle barvy pleti“. Kdysi možná ano, ale od té doby už uběhla dlouhá doba.

Už půl století má barva pleti přednost, pokud není bílá, při přijímání na univerzity, v zaměstnání a při povyšování. Feministky se tohoto schématu chytily a ženské pohlaví bylo také zvýhodněno.

To neznamená, že by žádní černoši a ženy neměli na své pozice nárok. Mnoho z nich je. Znamená to, že jsou ve svém postavení navzdory své kvalifikaci, protože představují privilegovanou kategorii před zákonem, což je naprosté porušení americké ústavy a jejího 14. dodatku.

Důraz na „rozmanitost“ převážil nad systémem založeným na zásluhách, do kterého jsem se narodil a vyrostl. Dnes jsou zásluhy považovány za rasistické, za nástroj nadvlády bílé rasy. Mnoho programů pro nadané studenty a středních škol pro výjimečné bylo zrušeno, protože se na ně kvalifikuje jen dva málo černochů a malá přítomnost černochů porušuje posvátnost „rozmanitosti“ a „rovnosti“.

Země, jejíž vzdělávání, zaměstnávání a povyšování je založeno na diverzitě, a nikoli na zásluhách, je zemí, která selhává, a zcela jistě je Amerika již dlouho selhávající zemí. Například nyní máme „diverzitní“ jmenování do prokurátorských úřadů, jako jsou státní zástupci a generální prokurátoři, a na místa soudců, kteří nemají pochopení pro právo jako štít lidu, ale vidí v něm zbraň, kterou lze použít proti nesouhlasícím stranám. Totální kolaps spravedlnosti v Americe vidíme na mnoha příkladech stalinských show trialů demokratů proti prezidentu Trumpovi a proti údajným „vzbouřencům“, kteří se zúčastnili Trumpova shromáždění, a..

Pro těch několik málo zbývajících lidí mé generace je zarážející, že zásluhy, které učinily Ameriku velkou a žebříčkem vzestupné mobility, byly oficiálně zavrženy ve prospěch „rozmanitosti“, v níž se postupuje na základě barvy pleti, pohlaví nebo samozvaného, nebiologického pohlaví.

Zamysleli se někdy lidé, kteří tuto politováníhodnou situaci vytvořili, nad tím, jak může být průměrná společnost, která není založena na zásluhách, supervelmocí, unipolární, hegemonií, jejíž výjimečná a nepostradatelná existence ji opravňuje k hegemonii nad světem?

Čína, která hostí většinu americké výroby, se musí divit americkému bludu.

Rusko, jehož moc a ekonomika se díky bezmyšlenkovitým americkým sankcím výrazně pozvedly, se musí divit, že USA vůbec lze považovat za protivníka.

Dokonce ani Írán se už USA nebojí.

Pokud máte tu smůlu, že žijete v New Yorku nebo v jiných modrých městech, může vám být váš dům a vaše nájemní nemovitosti ukradeny masivní a pokračující vlnou imigrantů-nájezdníků, kteří mohou okupovat váš majetek ve vaší nepřítomnosti a obsadit váš nájemní majetek mezi nájemními smlouvami a vy je nemůžete vystěhovat.

Bez ohledu na realitu, v níž žijí, mnoho Američanů stále volí demokraty. Když lid hlasuje pro zničení sebe sama, je jasné, že země skončila.

V texaském Fort Worthu existuje „program kulturní osvěty“, který se jmenuje „Diversity Matters Champions“. Městské oddělení pro diverzitu a inkluzi uvádí seznam akcí, jako jsou LGBT Pride Month, Juneteenth a Hispanic Heritage Month. Pokud se zaměstnanec města zúčastní 5 akcí, získá kvalifikaci Diversity Matters Champion a nárok na povýšení.

Toto je dnešní Amerika. Mládež je pro nás ztracená, protože už není vzdělávána v ctnostech svobodné společnosti, ale je propagována proti ní jako nadřazenost bílé rasy. Navíc svoboda, kterou zažila moje generace, je téměř pryč, takže americká mládež svobodu nezná.

Jak to lze napravit? Jak lze svobodu vzkřísit? Ve veřejných školách určitě ne.

Z univerzitních „vzdělávacích“ kateder vycházejí probuzení hlupáci odcizení vůči své zemi. Z právnických fakult vycházejí odcizení absolventi, kteří považují americkou ústavu za rasistický dokument, a prokurátoři, kteří právo nepovažují za štít lidu, ale za zbraň, kterou lze proti lidu použít.

To vše je vážné a pravdivé. Neexistuje zde žádná svobodná země.

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Dějiny a současnost, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *