Český ministr vnitra Vít Rakušan a psychiatr Tomáš Rektor diskutovali s malými dětmi o zavraždění ruského prezidenta Putina (video!)

Psychiatr Tomáš Rektor: neznám člověka v ČR, který by si nepřál Putinovu smrt!

V pondělí 25. dubna 2022 v kavárně Českého rozhlasu na Vinohradské třídě v Praze proběhl diskusní pořad o Ukrajině určený pro děti. Co jsou to válečné zločiny nebo co by se dělo s českými dětmi, kdyby Rusko zaútočilo i na ČR? Takové otázky v pořadu měly děti v souvislosti s válkou na Ukrajině.

Radiožurnál a čeští skauti totiž v ten den uspořádali druhou tiskovou konferenci pro děti v podobě diskusního panelu na vlnách ČRo.

A složení panelu dávalo tušit, že to bude opravdu tvrdá protiruská propaganda. V panelu se nacházel Vít Rakušan, vicepremiér a ministr vnitra, předseda hnutí STAN. Dále tam byla Natálie Dubanevičová, skautská vedoucí z Ukrajiny. Tu doplnil Tomáš Rektor, psychiatr a psychoterapeut. Chybět nesměla Adriana Černá, mediální koordinátorka v Rusku zakázané neziskovky Člověk v tísni a skupinu uzavírala Zuzana Machálková, redaktorka Českého rozhlasu. Český rozhlas se totiž pustil na velice tenký led geopolitické propagandy na dětech a to, co se odehrálo potom, z toho jde doslova mráz po zádech. Video máte níže.

Je to k nevíře, ale více než 80 let poté se nám berlínské rádio Reichsrundfunk zhmotnilo v Českém rozhlasu. Na otázku dívky ve studiu nejprve odpověděl psychiatr Tomáš Rektor, který namísto lékařského a výchovného usměrnění dívky o nepřípustnosti takového smýšlení v demokratickém světě prohlásil, že lidé mají v této době temné myšlenky a korunoval to výrokem, že nezná ve svém okolí jediného člověka, který by si nepřál Putinovu smrt! Tak to musí být těžké šichty na psychiatrii. Tím de facto utvrdil dívku ve správnosti jejího názoru, že chtít zavraždit Putina je dnes společensky akceptovatelné, přípustné, široce rozšířené, i když je to temná myšlenka. A navíc podle jeho názoru je Putin k smrti vyděšený.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Rozhovory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Český ministr vnitra Vít Rakušan a psychiatr Tomáš Rektor diskutovali s malými dětmi o zavraždění ruského prezidenta Putina (video!)

 1. Admin napsal:

  Pane Josefe, příjemnou sobotu.

  Za Váš názor DÍKY. Máte, ovšem, naprostou pravdu. Jenže, bohužel, stav věcí je opravdu až příliš podobný tomu, co bylo v Německu po nástupu fašismu (r. 1933) k moci. Tehdy se vše ohýbalo naprosto stejně jako i v současnosti. Na tohle Vám povím jen jedno.

  Dějiny to prokázaly nejednou, že nejen ve fyzice platí třetí Newtonův zákon, tedy zákon akce a reakce, nebo-li lidově, jak se do lesa volá, tak se z něho i ozývá. Z uvedeného plyne, že pokud se reakce na akci, tedy i ve smyslu společenském, nejen fyzikálním, nezmění, pak nelze očekávat změnu k lepšímu.

  Pane Josefe, ubezpečuji Vás, že tyhle šílené vášně ve spojení s Ukrajinou do roka a do dne ztratí svůj význam, jakmile začnou působit ekonomické tlaky, o kterých se národ naprosto naivně domnívá, že nenastanou. Ty stovky tisíc Cikánů a Ukrajinců z východu od nás, které si hloupí Češi našrákovali do vlasti, ty nejvyšší ceny za elektriku a plyn v celé Evropě, které nám fialová vláda vyjednala, způsobí, že v příštím roce poznají Češi to, co Rusi poznali v r. 1998: DEFOLT, tedy státní bankrot. Veškeré úspory padnou jako sťatá hruška. Maďaři se budou řehtat jako koně, protože mají plyn a elektro 5x levnější než blbí Češi. A mají to sjednáno dlouhodobě až do r. 2036. A tím se vyřeší i to, co jste popsal. To bude ta reakce na akci, jak jsem ji zmínil výše.

  Admin

 2. Josef napsal:

  Nic nemůže být odpornějšího, než veřejně diskutovat s dětmi o schvalování smrti kohokoliv. Osoby, které tuto diskuzi vedou, zřejmě s jistotou se cítí jako nějací nadlidé osvojující si své fašistické názory prezentovat kdekoliv na veřejnosti, navíc vnucovat své pomatené názory dětem. Je pravdou, že na takových primitivních názorech se podílí drtivá část medií a děcka, která nemohou znát pozadí války Ruska s Ukrajinou, jsou objetí lží a dezinformací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *