Videopozvánka na demonstraci 28. září 2022 od 14 hod na Václavském náměstí v Praze

Přijeďte hlavně do Prahy, abychom zaplnili Václavák jako minule. Jestli se do Prahy nedostanete, doražte do Brna (Zelný trh), Plzně (Náměstí republiky), Liberce (Soukenné náměstí před kulturákem), Českých Budějovic (Náměstí Otakara II.), Uherského Hradiště (Masarykovo náměstí), Karviné (Náměstí TGM), Havířova (Náměstí republiky), Nejdek (Náměstí Karla IV.). Demonstrace bude telemostem přenášena na obrazovky na náměstích ostatních měst.

Vážení přátelé,

velmi pravděpodobně stojíme na pokraji třetí světové války a hospodářského kolapsu České republiky. V tuto chvíli nikdo nedokáže dohlédnout, jak moc se naší země dotkne válka rozpoutávající se na území Donbasu a Ukrajiny.

Vláda Petra Fialy nejen že nepřináší řešení ekonomické krize, vysoké inflace a neúměrně vysokých cen plynu, elektřiny a paliv a zvyšující se ceny potravin, ale krok za krokem zatahuje Českou republiku do války s Ruskou federací, zatímco naši zemi kompletně odzbrojila.

Máme poslední šanci vyměnit vládu. Brzy může být vyhlášen Stav ohrožení státu, nebo Válečný stav a pak už bude výměna vlády velmi komplikovaná.

Pojďme prosím všichni na Václavské náměstí ve středu 28. září 2022 na den Svatého Václava. Sejdeme se pomalu už po obědě, oficiálně začneme od 14:00 hodin.

Představíme návrh nové vlády odborníků a tito odborníci, z kterých mnohé znáte, nám všem poví, jak Českou republiku zachrání před válkou a hospodářským kolapsem. Tak, jak to jen bude možné.

Na demonstraci přijedou velmi zajímaví hosté ze zahraničí a předsedové skoro všech opozičních politických stran České republiky.

Přijďte také! Společně máme šanci.

Ladislav Vrábel a Jiří Havel, organizátoři demonstrace

ZDROJ


Videopozvánka na demonstraci 28.9.2022 v Praze:
Dr. Vladimíra Vítová, Jiří Černohorský, Dr. Josef Skála, Jiří Havel

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Politika, Pozvánky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *