Německá ministryně zahraničí je zářným důkazem, že politik nemůže být idiot

Extrémně hloupá a Klausem Schwabem dobře vycvičená zelená loutka, německá ministryně Baerbocková, je zářnou ukázkou toho, že na zisk vysokého postu v zemi, která se prezentuje jako hegemon EU, zcela postačí IQ průměrného Somálce.

Annalena Baerbocková: od prosince 2021 spolková ministryně zahraničních věcí ve vládě Olafa Scholze.

Nyní tak lze lépe pochopit, proč právě němečtí Zelení patří k tak nadšeným vítačům, kteří  s obměněným obyvatelstvem inteligenčně lépe zapadnou. Je pravděpodobné, že šéfka je jen odrazem úrovně celé zelené partaje.

Německá ministryně Baerbocková v minulosti mj. řekla, že hluboko v 19. století se mělo válčit s tanky, Nigérie měla být německou kolonií a některá místa naší planety jsou údajně od Německa vzdálena statisíce kilometrů.

Všechna tato prohlášení uvedla veřejně a bez jakékoli známky toho, že by cokoli z uvedeného myslela jen jako vtip. I její poslední výrok, který pronesla na Mnichovské bezpečnostní konferenci, zcela jistě ona sama považovala za správný a logický, neboť jej později neváhala opakovat…

Pouze tehdy, když ruská hlava státu udělá obrat o „360 stupňů“, bude Ukrajina bezpečná.

To prohlásila německá ministryně zahraničí, když hovořila na Mnichovské bezpečnostní konferenci (MSC). Tento výrok pak ještě zopakovala.

Nyní není jasné, co má ruský vůdce udělat, aby se vyhnul eskalaci konfliktu se stále se rozšiřujícím NATO. Annalena Baerbocková sdílela pódium společně se svými protějšky z USA a Ukrajiny, Antony Blinkenem a Dmytrem Kulebou, aby vydali zmatené ultimátum.

Její komentáře jistě vrhly stín na to, co je údajně „smetánkou mezinárodní politiky“, která se shromáždila, aby diskutovala o nejdůležitějších výzvách globální geopolitiky a obranné politiky v bavorském hlavním městě.

Moderátor se zeptal německé ministryně zahraničí, zda bude Ukrajina bezpečná, pokud prezident Putin zůstane ruským vůdcem. Odpověď Baerbockové byla jasná: „Pokud se Putin nezmění o 360 stupňů, ne.“

Dokonce zopakovala svůj komentář během stejného veřejného vystoupení, když podruhé trvala na obratu o 360 stupňů, který musí Putin dokončit.

Její výrok, který by zřejmě zarazil i dítě ze druhého stupně základní školy, také ihned zaujal diskutující na sociálních sítích.

„Nejsem matematik, ale když se otočíte o 360 stupňů, skončíte tam, kde jste začali“, komentoval jeden z nich. „Jo, taky si to rozmýšlím. Funguje to opravdu dobře“, poznamenal další. „Putin se každé ráno mění o 360 stupňů“, řekl sarkasticky další.

Někteří mohli nad stavem evropské politiky jen kroutit hlavou: „Skvělé matematické dovednosti… lidé ovládající Západ.“ Jeden tweet zněl následovně: „Beze slov. Evropa je řízena vědecky nevzdělanou militantní průměrností.“ A další uživatel Twitteru stručně poznamenal: „Je na 200 % nekvalifikovaná pro svou práci.“

Není to první selhání německé ministryně zahraničí. Na tomto místě je třeba zmínit Napoleonovy tankové bitvy, stejně jako země, které by měly být chráněny, i když jsou stovky tisíc kilometrů daleko, a Nigérii, která prý byla německou kolonií.

Další její nedávný výrok však již nebyl tak neškodný. Pronesla jej na Parlamentním shromáždění Rady Evropy ve Štrasburku, kde Baerbocková „náhodou“ vyhlásila válku Rusku:

Annalena Baerbocková:
vedeme válku proti Rusku

Odhaduji, že takový „politický materiál“ míří přinejmenším do čela Evropské komise nebo na nějaký významný post v OSN či jiné podvratné organizaci.

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Analytika, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *