WHO: Organizace, která celému světu ukáže, jak odrovnat Rusko

VLADIMÍR CHOMJAKOV vysvětluje, proč globalistické síly opět přikročily k nastolení světové sanitární diktatury poté, co ztroskotaly plány na podmanění Ruska či nasměrování úderu proti Číně.

WHO během Světového zdravotnického shromáždění vyzvala svět, aby se připravil na virus děsivější než covid. Proto mají všechny země uzavřít pandemickou dohodu, a přijmout změny Mezinárodních zdravotnických předpisů. Změní se také mezinárodní právo, aby WHO získala v podstatě pravomoci OSN. V tomto scénáři máme dvě možnosti – obě s negativními důsledky.

Kdo za tím vším stojí? Staré známé tváře: WEF, nadace Billa Gatese a Rockefellera a další globalistické struktury, které sní o ovládnutí lidstva. Tentokrát prostřednictvím zavedení „zdravotních pasů“ a doplnění pojmu takzvaného „veřejného zdraví“ do mezinárodního práva, aby WHO mohla již zcela neomezeně diktovat suverénním státům.

Lidé budou mít jen jednu potřebu

V Sovětském svazu koloval vtip o dělnici z továrny na šicí stroje, která při snaze sestavit si šicí stroj doma kradla z pracoviště součástky, ale z nějakého důvodu se jí vždy podařilo vyrobit útočnou pušku Kalašnikov. S Anglosasy je to dnes stejné – ať se pustí do čehokoli, vždycky skončí u projektu totální globalizace.

Při přechodu k Novému světovému řádu je třeba, krátce řečeno, vyřešit následující problémy:

  • Minimalizace a v dlouhodobém horizontu zrušení státní suverenity všech zemí s tím, že jejich pravomoci budou převedeny na mezinárodní struktury, přičemž budou pro všechny platit společná pravidla chování, jejichž porušení bude tvrdě trestáno;
  • Maximální omezení a v dlouhodobém horizontu odstranění všech občanských svobod, včetně práva na vlastní názor;
  • Přeměna lidstva v jeden pronárod, který nebude svázán s ničím nadosobním (stát, rodina, náboženství, kultura) a jediným jeho smyslem bude osobní spotřeba, přičemž přístup k ní budou určovat globalisté podle zjištěného hodnocení každého jedince.

A jak toho dosáhnout? Již rozpracovali několik postupů:

Hlavně všechny pořádně vyděsit

Francouzský ekonom a spisovatel Jacques Attali (* 1. listopadu 1943 Alžír). Byl blízkým spolupracovníkem Françoise Mitterranda, který ho po nástupu do prezidentského úřadu v roce 1981 jmenoval svým poradcem pro hospodářské otázky.

Pro pochopení podstaty stačí číst „klasiky“. Například Jacquese Attaliho, člena klubu Bilderberg a fanatického ideologa globalizace. Ten již v roce 2009 otevřeně napsal:

Historie nás učí, že lidstvo se významně začne rozvíjet teprve tehdy, když se opravdu bojí: pak si začne vytvářet obranné mechanismy.

Jinými slovy, potřebujeme smrtelně nebezpečného společného nepřítele, abychom ve jménu boje s ním mohli fakticky všechny lidi hodit do jednoho pytle a donutit je poslouchat „moudřejší“ v zájmu zachování života. Zda tímto společným nepřítelem bude pandemie, globální oteplování nebo Putinovo Rusko, není až tak důležité. Rozhodne se podle situace.

Attali si ve svém sloupku v L’Express posteskl, že západní vůdci propásli skvělou příležitost zahájit po roce 2008 celosvětovou globalistickou restrukturalizaci v časech boje proti globální finanční krizi a prasečí chřipce, protože „Velká pandemie je v přesvědčování lidí o potřebě altruismu mnohem úspěšnější než jakékoli humanitární nebo ekologické kázání.“

Altruismem Attali myslel ochotu lidí přinášet oběti a podstupovat sebeomezení v zájmu domnělého přežití lidstva. Rozumí se – v zájmu globalistů. Pod zájmem lidstva se totiž rozuměly společné mechanismy kontroly, prevence nemocí a také „spravedlivá“ distribuce léků a vakcín. A globální zásoby toho všeho, globální zdanění a globální policejní dohled nad celým procesem. Taková měla být cesta ke světové vládě – mimo jakékoli konspirační teorie.

Attali ovšem k těmto myšlenkám nedospěl v rámci reakce na situaci v letech 2008-2009. Již o 30 let dříve ve svém vystoupení ve francouzské televizi otevřeně vyložil budoucí plány globalistů:

Zavedeme absolutní formu diktatury, v níž se všichni budou ochotně podřizovat stanoveným normám. Tuto novou formu totalitní společnosti vytvoříme prostřednictvím medicíny a za pomoci obecně přijatého pojetí dobra, zla a postoje ke smrti.

Již tehdy Attali navrhoval zavedení povinných „zdravotních pasů“.

Cosi se zvrtlo

Leč ani „plandemie“ Covid-19 nestačila k uskutečnění těchto plánů. Problém byl v tom, že covid nakonec požral sám sebe. Proto se začaly hledat nové cesty. K vytvoření globalizovaného světa bylo nutné ovládnout tři klíčové země: USA, Rusko a Čínu.

Attali v prosinci roku 2020 v rozhovoru pro mexickou tiskovou agenturu Confabulario jako první označil za nevyhnutelný úpadek USA jakožto velmoci, a to při popisu etap, jimiž podle jeho knihy „Stručné dějiny budoucnosti“ bude muset lidstvo projít na cestě ke globalistické budoucnosti. A konstatoval, že k němu již dochází, což znamená, že proces úpadku USA byl zahájen dokonce s předstihem.

Tento úpadek Ameriky můžeme dnes pozorovat na prostém faktu, že více než polovina lidstva nepodporuje globální izolaci Ruska, kterou USA chtěly nastolit. Něco takového se ještě před deseti lety zdálo být zhola nemožné.

Ani Čínu, kde prezident Si odstranil z vlády stoupence Západu a globalismu, aniž by si předtím znepřátelil Rusko, nelze srazit na kolena. A právě za tímto účelem vznikla současná kombinace „kolektivní Západ versus Rusko“ – v naději, že po vyčerpání ukrajinským konfliktem Rusko vybuchne zevnitř a Putina nahradí někdo poslušný. Attali k tomu otevřeně prohlásil:

Západ by měl dát jasně najevo, že jeho cílem v tomto všem je zajistit, aby Rusko již nebylo agresivní mstivou diktaturou a neporušovalo lidská práva. Můžeme Rusům dokonce vzkázat, že není v našem zájmu rozdělit Rusko na části, ale že je naopak v našem zájmu natrvalo začlenit Rusko do evropského demokratického společenství.

Pak by samozřejmě bylo možné postavit Rusko proti Číně a udělat z něho obdobu Ukrajiny. Ale cosi se zvrtlo: svět jako celek neuznal Speciální vojenskou operaci coby agresi a neotočil se k Rusku zády. Tudíž se západní globalisté rozhodli vzít znovu do hry WHO.

Namísto OSN bude WHO

Na Světovém zdravotnickém shromáždění v Ženevě, jak výše řečeno, proto opět začali strašit novou strašlivou pandemií. A aby se na ni svět připravil, předložili další změny Mezinárodních zdravotnických předpisů a „nultý koncepční návrh“ (pandemickou dohodu):

  • změnit WHO z poradní na direktivní organizaci, jejíž příkazy budou právně závazné;
  • pověřit generálního ředitele WHO kontrolou nad výrobními prostředky prostřednictvím plánování distribuce zdravotnických produktů, aby mohl donutit členské státy zařídit vše potřebné v boji proti pandemii;
  • zmocnit WHO k tomu, aby mohla vyžadovat zdravotní prohlídky, doklady o provedené profylaxi a povinné vakcinaci, trasování lidských kontaktů, karanténní opatření a předepsanou léčbu;
  • zavést povinné „zdravotní pasy“ a formuláře pro sledování místa pobytu lidí doma i na cestách;
  • výrazně rozšířit možnosti WHO cenzurovat vše, co její vedoucí představitelé označí za dezinformaci.

Tuto dohodu by pochopitelně přijaly všechny „pokrokové“ země. Ostatním zbývají dvě možnosti – obě s velmi vážnými následky.

Pokud budou souhlasit s WHO, budou podrobeni totalitárnímu diktátu. Pokud tak neučiní, budou prohlášeni za hrozbu pro lidstvo a za narušitele globální karantény. V takovém případě je čeká naprostá izolace (sankce typu zákaz vstupu a výstupu, zákaz vývozu a dovozu čehokoli).

Co z toho plyne?

Není pochyb, že globalisté mohou spustit další „pandemii“: po světě je více amerických laboratoří na výrobu biologických zbraní, než si dokážete představit. Podaří se Rusku ustát další kovidové běsnění? Podepíší se medicínští úředníci v RF pod plány WHO s tím, že to tak bude lepší? Říkáte, že to teď není možné? Zatím ale visí otázka, zda ministerstvo zdravotnictví RF přijme navrhovanou klasifikaci pedofilie jako duševní poruchy, což umožní zvrhlíkům vyhnout se trestní odpovědnosti. Dnes je příspěvek Ruska do WHO ½ % jeho rozpočtu, podíl USA 15,15 %, Gatesovy nadace 10,82 %, Británie 8,12 %, Německo 5,47 %. Není na čase uzavřít kancelář WHO v Rusku, která plní zhruba stejnou roli jako „Jelcin-centrum“ v kultuře?

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza C-19, Z Ruska. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *