Donald Trump: Jsme národ v úpadku, jako nikdy předtím (+video!)

Bývalý americký prezident Donald Trump prohlásil, že jeho země je v úpadku a americké úřady marně předepisují morálku ostatním státům a jejich vůdcům. Donald Trump vyjádřil tento názor 8. července na setkání se svými příznivci v Las Vegas:

Jsme národ v úpadku, jako nikdy předtím. Naše země byla sražena na kolena, ponížena před světem, oslabena. Tím, že se odvažujeme poučovat ostatní lidi a země o jejich demokraciích, zatímco ulice jsou pokryty krví nevinných obětí zločinu, tak my poučujeme ostatní.

Zdůraznil, že Američané brzy nebudou mít vůbec žádnou zemi, pokud nezastaví „toto rychle rostoucí barbarství“. Podle exprezidenta je hranice chráněna hůře než kdy jindy a USA jsou zaplaveny drogami.

Republikánský vůdce vyjádřil přesvědčení, že „zemi je třeba učinit bezpečnější“. Podle jeho názoru je v Americe porušován zákon a politika v oblasti prevence kriminality je slabá. Jako důkaz Trump uvedl případ masakru ze 4. července t.r. na předměstí Chicaga.

► Podrobněji ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Donald Trump: Jsme národ v úpadku, jako nikdy předtím (+video!)

 1. Petr Krása napsal:

  A You Tube reaguje tím, že smaže původní projev! Pravdu nezatajíte, vy srágory!

  • admin napsal:

   Pane Krása, zdravím Vás
   v této otřesné době plné arogance, cenzury a všudypřítomné lži.

   Za Vaši poznámku Vám moc DÍKY. Zařadil jsem aspoň nějaké video místo toho smazaného, jakýsi krátký sestřih z vystoupení Donalda Trumpa v Las Vegas v Nevadě 8.7. t.r. I v tom krátkém videu je vidět, jaký zaujímá amer. lid postoj ke svému skutečnému prezidentu, když při jeho příchodu v ochozech stadiónu povstal. Připojil jsem i celé vystoupení, které bylo nejen na YouTube zničeno! Bohužel, je to jen v originále, tedy bez překladu. Kdo však umí anglicky, ten pochopí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *