Dokumentární film „Tečkované příběhy“ o následcích očkování proti Covid-19

Nadace svědomí národa vydala 31. srpna 2022 dokument, ve kterém hovořili lidé, kteří byli během koronahysterie očkováni proti Covidu-19, v důsledku čehož utrpěli poškození zdraví. Jak lékaři reagovali na jejich zhoršení, jak dnes žijí se svým postižením a zda Ministerstvo zdravotnictví věnovalo dostatečnou pozornost negativním důsledkům způsobeným očkováním, se dozvíte ve videu.

Ač se očkování proti covidu většinově prezentuje jako zcela bezpečné, možných nežádoucích účinků je celá řada. Od banálních po velmi závažné až fatální. Oficiální statistiky vykazují vysokou míru podhlášení, ale i z nich už je vidět, že se děje něco, co bychom neměli zametat pod koberec. Lidé, kteří se nechali očkovat a pak se u nich objevily různě závažné zdravotní potíže, žijí mezi námi. Jejich příběhy jsou důležité, jejich příběhy chceme ukázat veřejnosti. Ne proto, abychom rozdmýchávali emoce a hloubili příkopy, ale proto, že každá doba a její průvodní jevy si zaslouží svůj dokument. Jako podnět k zamyšlení současníkům i memento pro generace budoucí.

Prohlášení tvůrců dokumentu

Přímou souvislost mezi zaznamenanými zdravotními následky a vakcinací nelze se 100 % jistotou potvrdit, ale ani vyvrátit. Cílem dokumentu je rozproudit upíranou diskusi v odborných i laických kruzích. Formou výpovědí lidí, u nichž se objevily zdravotní následky a odborníků z různých oborů. Upozorňujeme na možné dopady, které může mít plošné nasazení nového experimentálního (dle SPC) léčiva-vakcíny. Ať si každý divák udělá názor sám.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19, Rozhovory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *