Tucker Carlson, FOX News: Zelenský? Arogantní chlapec v tričku

Na ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského se dívají naši západní spojenci z USA trošku jinou optikou, než naše Fialova vláda i celé politbyro Evropského parlamentu. Podívejte se níže na úryvek videa nejsledovanějšího zpravodajství v USA.

Nejpopulárnější a nejvíce sledovaný politický komentátor ve Spojených státech amerických Tucker Carlson se ve zprávách na FOX News podivil nad neustálými požadavky ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského. Přirovnal ho k arogantnímu chlapci v tričku, který má drzost diktovat zbytku světa své požadavky.

Úryvek, který je opatřen českými titulky, začíná poselstvím prezidenta Ukrajiny Zelenského, který v jednom ze svých pravidelných vysílání zdůrazňuje světu, že výše podpory v tomto roce musí být minimálně 5 miliard dolarů:

A Tucker Carlson se nestačí divit:

Cože? Nějaký arogantní cizinec v tričku požaduje peníze na pokrytí svých kritických ekonomických potřeb? My máme taky svoje potřeby, kámo. Kdo vůbec jsi, trolle! Jdi pryč! Odkdy může tento chlapec něco požadovat od našeho ministerstva financí? Lidi typu Sandy Cortez (vlastním jménem Alexandria Ocasio-Cortez, americká aktivistka zvolená v r. 2018 za Demokratickou stranu do Sněmovny reprezentantů) dostali úkol, aby nám znovu připomněli, že je nutné vyvést Kongres z hypnózy. Tomu chlapci nic nedlužíme! Prostě nic. Hodně štěstí, kamaráde. Takhle se celá věc má. Tak to prostě je! Nic víc, nic míň!

Tak to byl krátký úryvek z nejsledovanějšího televizního zpravodajství v Americe. Máte pocit, že takový názor by odvysílala třeba naše „objektivní a vyvážená“ Česká televize? Odpovědět by mohl vrchní státní cenzor Michal Klíma: NE!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza Ukrajina se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Tucker Carlson, FOX News: Zelenský? Arogantní chlapec v tričku

 1. srelkaa napsal:

  Ja Tuckera milujem. Keď som toto videla prvý krát, dobre som sa nasmiala. Tucker Carlson je špičkový komentátor!👍👍👍

  • admin napsal:

   Paní Srelkaa, dobrý večer Vám přeji.

   No ano, Tucker Carlson z FOX News je opravdu výborný, bez diskuse! O to více i mě tohle těší, že se jedná o amer. komentátora. Co mě však dost vytáčí, že eurounijní sdělovadla zaujímají přesně opačné názory. Tahle nebezpečná propaganda v EU v duchu ministra propagandy nacistického Německa Josepha Goebbelse podněcuje nejen štvaní proti Rusku, ale také nebezpečí zažehnutí dalšího válečného střetu na evropském území. Nedávná montáž jakéhosi šrotu na místě demontované sochy maršálu Koněvovi je dokladem toho, že ideologie přinejmenším v ČR je vykloubená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *