Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných

Kanadský profesor virové imunologie Byram Bridle nechce krev od očkovaných lidí, uvedl v rozhovoru pro novozélandskou organizaci Voices for Freedom. Výzkum ukázal, že lipidové nanočástice obsahující mRNA se dostávají do krve, řekl Bridle.

Profesor upozornil, že lidé mohou darovat krev Kanadské krevní službě ihned po očkování. Lipidové nanočástice tak zůstávají v krvi déle.

Podle Bridleho je třeba rozlišovat krev očkovaných a neočkovaných osob: Musí to označit. Pokud budu potřebovat transfuzi krve, chci mít jistotu, že dostanu krev od někoho, kdo tyto přípravky nedostal.

To se dá velmi snadno studovat, upozornil. Můžeme jednoduše určit, kolik jich cirkuluje a jak dlouho v oběhu zůstávají. mRNA by neměla v krvi zůstat dlouho, ale lipidové nanočástice mohou v krvi zůstat déle, řekl.

Profesor dodal, že spike protein (hrotová bílkovina) byl nalezen v imunitních buňkách určených k pohlcení proteinu a jeho využití k aktivaci dalších částí imunitního systému. Některé z těchto buněk, tzv. makrofágy, zůstávají navázány na spike protein až tři měsíce po očkování, uvedl Bridle.

Již dříve v rozhlasovém pořadu ON Point s Alexem Piersonem řekl, že to má vážné důsledky pro lidi, kteří darují krev, a pro kojené děti. Podstatné je, že jsme udělali velkou chybu, řekl.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *