Jindřich Kulhavý: Haškova protiruská hysterie hraničí s psych. nemocí. Pekarová ho chce do senátu

JINDŘICH KULHAVÝ komentuje nabídku na kandidaturu do senátu či do takzvaného Evropského parlamentu, kterou si za imbecilní protiruskou kampaň vysloužil intelektuálně poněkud „deficitní“ exbrankář Hašek od potápějící se TOP 09.

Bývalý hokejový brankář a současný aktivní politruk Dominik Hašek čeří poslední dobou hladinu svým agresivním vystupováním proti čemukoliv, co má nějaký lepší vztah k Rusku a Bělorusku. Tento bývalý sportovní harcovník pobírající kdysi milióny korun, dolarů i rublů, pozdější mizerný podnikatel a nyní protiruský štváč natolik zaujal svou morální kvalitou předsedkyni Top09 Markétu Pekarovou Adamovou, že začali jednat o jeho podpoře v budoucí kandidatuře do Senátu ČR či do Evropského parlamentu, prostě tam, kde jsou peníze za nic. Obě instituce jsou naprosto kontraproduktivní, drahé, jen v Bruselu je ta hromádka o dost větší.

Český brankář Dominik Hašek podepsal
v roce 2010 smlouvu se Spartakem Moskva:

Nabízí se otázka, kdo s obou stran padnul na hlubší dno. Top 09 se potácí pod hranicí volitelnosti a možnost udržet se v příštích parlamentních volbách nad 5 % je závislá pouze na vzájemné dohodě s ODS, která by se však musela vzdát řady mandátů ve prospěch těch, jejichž volební úspěch bez koalice je v podstatě nulový. Modroptáci budou muset moc přemýšlet, protože je možná čeká sanace značných škod po vládnutí Petra Fialy. Topka tak hledá každou možnost, jak být výraznější. A Hašek je natolik známá postava, že by mohl přitáhnout bývalé obdivovatele jeho brilantních zákroků bránících puku rozvlnit síť za jeho zády.

Haškovo hysterické chování a jeho nenávist k Rusku jsou kompaktibilní s hloupostí Pekarové Adamové. Přestože koučové odvádí u předsedkyně Sněmovny těžkou práci, je velmi složité jí občas zabránit ve vypuštění totálních blábolů. V televizních diskusích je hájena, ve Sněmovně má díky předvolebním machinacím výsadní postavení a na veřejnosti se k ní nikdo přes ochranku nedostane. S výjimkou poslanců jí tak nikdo neřekne do očí, jak hloupá je. A ti si to bohužel až na výjimky nedovolí. Žije tak s pocitem nedotknutelnosti ve světě určeném vyvoleným. Bez znalostí, hmotné odpovědnosti a za naše peníze. A má se jako princezna. Jak dlouho ještě?

JUDr. Jaromír Šmátrala, PhD. k Dominiku Haškovi:

Dominik Hašek byl úkazem v hokejové brance a kdysi po Naganu by ho rádi viděli na Hradě. V NHL byl osobností, v KHL lákadlem pro diváky a po skončení kariéry už překvapoval podnikatelskými krachy a proslulou lakotou. Bulvár zaujal v době partnerství s paní Šmuclerovou, to však nevydrželo dlouho. A jak už jste jistě zaznamenali, nyní stojí v první linii boje proti ruským a běloruským sportovcům. Každá akce vyvolá reakci.

Objevil se jeho spis u STB, jehož pravost by z něj udělala ještě povrchnějšího člověka. Někdo si vzpomněl i na jistý incident při letní odnoži ledového hokeje, při jejímž provozování zákeřně zranil protihráče. Morální kredit Dominátora tak už k cestě na Hrad tohoto exhokejistu neopravňuje.

Senát a Evropský parlament, to je něco jiného. Jejich obsazení většinou, a až na výjimky odpovídá tomu, co Hašek představuje.

Kdysi Hašek naši zemi reprezentoval, nyní míří mezi eurounijní hujery a kolaboranty. Kam vítr, tam plášť. Vlastní prospěch vítězí nad veřejnými zájmy. Hašan tam jistě zapadá.

Opravdu chceme, aby nám lidé s pokleslou morálkou vládli? V Brně primátorka z ODS užívá kokain. Není zdaleka jediná, ve vyšších politických kruzích je to běžné. V Bruselu prý dokonce více než časté. Hašek jako bývalý profesionální sportovec možná v drogách nejede, ale když čtete jeho nenávistné výroky o Rusech, možná si říkáte, co užívá. A v podstatě je to jejich věc, na čem letí. Na nás je je nasměrovat mimo politickou sféru. Do míst, kde nebudou škodit. Pekarová Adamová zpět v call centru ať si neškodně breptá, co chce. Hašek může rozvážet své energetické drinky a dál se snažit být úspěšným podnikatelem, ať klidně čerpá ze své bývalé slávy, ale jeho chorobná touha být vidět na ,,správné“ straně je momentálně skutečně otravná. Možná se potřebuje dostat ke korytu, třeba vzpomíná na výkřiky Hašek na Hrad, ale pro Českou republiku by bylo lepší, kdyby ho na pár měsíců zavřeli do blázince. Tam totiž momentálně asi patří. A není zdaleka jediný, že pane premiére?

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *