Ondra Thór: mladý statečný bojovník proti „vládě národní zkázy“

V úterý 14.11.2023 jsem navštívil před Strakovou akademií v Praze (rozumějte před Úřadem Vlády ČR) protestní stánek mladého bojovníka za demisi vlády Petra Fialy.

Ten mladý muž se jmenuje Ondřej Thór a již přes 180 dní (statečně ve dne i v noci) drží svůj protest u stánku před úřadem vlády.

Prosím, kdo budete mít v Praze (třeba 17. listopadu, ale i jindy) cestu kolem, navštivte Ondru u jeho protestního stánku a vyjádřete mu svou osobní podporu.

Mimochodem, mezi návštěvníky a podporovateli Ondry (a jeho protestního petičního stánku před „Strakovkou“) nechyběla ani předsedkyně ÚV KSČM, europoslankyně Ing. Kateřina KONEČNÁ.

Je hrdinské připomínat památku studentů z roku 1939, ale bohužel již trochu méně hrdinské se hlásit k momentu dějin, v němž byli studenti zneužiti v listopadu 1989…

Nicméně dnes tu jeden mladý muž demonstruje už 182. den – za mír a za sociálně spravedlivou politiku a lepší vládu v České republice… A my ho v tom nesmíme nechat samotného!

Děkuji Vám všem, kdo přijdete Ondru podpořit.

Marek ADAM


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Balzám na duši se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *