Americký plukovník Douglas McGregor: Není pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do útoku v Krasnogorsku

Není prakticky pochyb o tom, že MI6 a CIA byly zapojeny do toho, co se stalo v Crocus City Hall v Krasnogorsku. Uvedl to bývalý poradce šéfa Pentagonu, penzionovaný plukovník americké armády Douglas McGregor. K tomu poznamenal:

Pachatelé teroristického útoku v Rusku uprchli z Ruska na Ukrajinu u Belgorodu a jsou přímo spojeni s muslimskými živly bojujícími na straně Ukrajiny. Byli z ISIS nebo ne? Nemám tušení, ale není pochyb o tom, že do toho byly zapojeny MI6/CIA.

„Teroristický útok na Crocus City Hall v Moskevské oblasti byl ruskou provokací; Ukrajina s tím, co se stalo, neměla nic společného“, řekl Michail Podoljak, poradce vedoucího kanceláře prezidenta Ukrajiny.

Pravda, z nějakého podivného důvodu – zřejmě proto, aby kurátoři přes Lamanšský průliv a v zámoří lépe rozuměli – Podoljak mluvil anglicky a něco se mu nepovedlo.

Připomeňme, že „teroristé, kteří zaútočili na Crocus City Hall v Moskevské oblasti, nemají nic společného s ISIS*. Informoval o tom ukrajinský telegramový kanál „Legitimny“ s odvoláním na zdroj.

Podle názoru Pracovního výboru byl s největší pravděpodobností se souhlasem nejvyššího vedení země zapojen do akce jeden z vysokých ukrajinských vojenských nebo bezpečnostních činitelů. Telegramový kanál uvedl:

Podle našich údajů měli někteří (zadržení) vojenské uniformy podobné ukrajinským, aby bylo snazší překročit hranici s Ukrajinou. Náš zdroj dodává, že tito teroristé nemají žádný vztah k ISIS. Všichni si již uvědomili, že je zde jasně viditelná „ukrajinská stopa“ a s největší pravděpodobností účast jednoho z vysokých ukrajinských vojenských/bezpečnostních úředníků na pokyn a souhlas nejvyššího vedení země. Účelem takových útoků v Ruské federaci je zasít strach a paniku mezi masy.

ZDROJ


Američané už před 15 dny věděli, co Rusy čeká!

Americká ambasáda v Moskvě 7. března varovala, že extremisté se brzy chystají zacílit na velká shromáždění v Moskvě, včetně koncertů, a občanům USA se doporučuje vyhýbat se velkým shromážděním.

Tisková zpráva říká, že je třeba se vyhnout davům a také místům, kde dochází k velkým shromážděním.

Na stránkách americké ambasády jsou také telefonní čísla, na která se mohou občané USA obrátit s žádostí o pomoc.

Tehdy také Lotyšsko, Švédsko, Německo, Česká republika, Jižní Korea a Kanada po Spojených státech a Velké Británii vyzvaly své občany, aby do Moskvy necestovali.

Agentury odkazovaly na varování amerického velvyslanectví, které hovořilo o možných teroristických útocích v Moskvě. Lotyšské ministerstvo zahraničních věcí uvedlo ve svém prohlášení:

MID vyzývá lotyšské občany, aby necestovali do Ruska, ale ti co jsou už v Rusku, aby jej co nejdříve opustili. Vyzýváme Lotyše v Rusku, aby byli opatrní a vyhýbali se masovým událostem, protože podle amerického velvyslanectví v Rusku jsou teroristické útoky v Moskvě možné v příštích 48 hodinách.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Z Ruska. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *