Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser: PRAVDA, která byla cenzurována a zakázána (video+kniha)

Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser ve videu vysvětluje mnohé útočné války, které USA vedly od 2. světové války. Přináší zásadní informace o tajných armádách NATO. Dr. Daniele Ganser, který je v médiích pomlouván a nálepkován jako konspirační teoretik, ztratil nejednu práci. Dr. Ganser už nesmí učit na univerzitě v Basileji, ale ani na univerzitě v St. Gallen.
 

Na Západě tiše a plíživě vznikla mediální totalita, kde vládne Hitlerova jezuitská „velká lež“: koupení novináři pod taktovkou CIA dělají z lidí voly. Dr. D. Ganser říká:

Probuďte se, dokud je čas!
Je čas vypnout televizi a zavřít korporátní mediální stoky!

Dr. Ganser je nejslavnější švýcarský představitel scény, která neustále narůstá. Jeho fanoušci ztrácejí důvěru v klasická média a hledají informace, které velká média raději nezveřejňují, neboť se nehodí do ideologie, kterou mají za úkol prosazovat. Mnohé důležité zprávy se v médiích zkrátka vůbec neobjevují. Daniele Ganser jako historik předkládá pouze fakta a nechá posluchače, aby si vyvodili svůj vlastní názor, jaká verze události platí. Zda oficiální, nebo nějaká alternativní. Jenže právě to je pro „demokraty“ nebezpečné.

Dr. Ganser svou bezvadnou historickou prací vyvolává pochybnosti o tom, čemu se říká v učebnicích a dějepisu historie, a boří některé skutečnosti, které se zdály jako dané. Jedna z důležitých otázek, která z jeho výzkumu například vyplývá, je tato: „Jsou za teroristické útoky zodpovědné západní zpravodajské agentury?“

Jedním z velkých témat doktora Gansera jsou totiž ilegální války a armády NATO. Ilegální bombardování bez mandátu OSN, svrhávání demokraticky zvolených vlád, budování tajných armád a páchání teroristických útoků proti civilnímu obyvatelstvu… Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser a jeho výzkumný institut SIPER se o toto téma dlouhodobě zajímá a má ho zmapované lépe než kdokoli jiný.

Blíže ve videu:


Nezákonné války: Jak země NATO sabotují OSN.
Kronika doby od Kuby po Sýrii

Dr. Daniele Ganser se specializuje na dějiny po roce 1945 a mezinárodní politiku a je jedním z nejvýznamnějších společenských kritiků a analytiků v Evropě. V centru jeho zájmu je otázka míru, geostrategie, vedení skrytých válek, boj o surovinové zdroje a hospodářská politika. Je zakladatelem a ředitelem Swiss Institute for Peace and Energy Research (SIPER) v Basileji.

Svými publikacemi a vystupováním v médiích burcuje pozornost široké veřejnosti, aby se více zamýšlela nad stavem světa a nenechala se ovlivňovat zkreslenými zprávami mainstreamových médií.

Ve své nejnovější publikaci se zaměřuje na aktivity NATO, které jsou zcela v rozporu s původním zaměřením Charty OSN z roku 1945, podle níž válku smí vést pouze země, která je napadena, a válka proti nějakému státu smí být vedena pouze s mandátem OSN. Již přes 70 let jsou vedeny války, které tento mandát vůbec nemají, jsou tedy nezákonné, jsou zločinem proti lidskosti, agresí prosazovanou zájmy určitých mocenských skupin. Ganser neúprosně odhaluje vlastní pozadí těchto chtěných eskalací konfliktů.

Blíže v knize ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Dějiny a současnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser: PRAVDA, která byla cenzurována a zakázána (video+kniha)

  1. Ivana napsal:

    Citát: „Vraždí-li kdo národy, neujde oku božímu!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *