Valerij Pjakin: Otázka-Odpověď ze dne 30.1.2023

V úvodu se Valerij Pjakin vyjádřil k časté otázce posluchačů, pod čím vedením, pod jakým praporem, došlo ke zničení SSSR. Pjakin vzpomněl film z r. 1947 Hrdinský čin rozvědčíka.

V návaznosti na smysl filmu Pjakin správně vzpomněl smysl Chruščovových reforem, tedy rozbít ideologii národa zevnitř. Tedy, soustředit se na materiální blahobyt, avšak současně s úbytkem morálního statusu národa. Jinak řečeno, tisícileté snažení ruského národa v duchu bolševismu, tedy v duchu smýšlení a tužeb většiny ruské společnosti, bylo nahrazeno od Chruščova dále jakousi nesmyslnou chimérou komunismu.

A tak se stalo, že tisíc let nebyl Západ schopen zničit Rusko, až teprve pod nálepkou komunismu se mu to nakonec podařilo. Výsledek? Vlivem ničemné zrady, podlosti, státního převratu vedoucích komunistů byla nad moskevským Kremlem vztyčena vlajka koloniální podřízenosti Ruska Západu. Více než zdařile Pjakin zmínil vztyčený vítězný prapor nad Reichstagem v Berlíně, jenž celému světu zvěstoval jediné: Veliké Vítězství sovětského lidu nad Třetí říší a jeho fašistickou ideologií. Ano, Pjakinova slova padla na úrodnou půdu: NIKOLI komunistická, ale bolševická ideologie je schopna vyřešit strašlivý ruský rébus. Ostatní již ve videu.

Pozn.: zvuk zapněte pod oknem videa vpravo dole (ikona s přeškrtnutým reproduktorem)

Blíže v rozhovoru ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice Rozhovory se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *