Mgr. Miroslav Kavij: Vzestup fašismu v Evropě, válka zahalená propagandou

Vstoupili jsme do doby, kdy hrozí zničení veškerého života na Zemi jadernou válkou, kdy vzestup fašismu se stává nekontroverzní. Ukrajina znovuobjevením kultu Stěpana Bandery se stala fašistickým úlem moderní Evropy.

Stěpan Bandera

Dnes je Bandera, vášnivý antisemita a masový vrah, velebící Hitlerovu „židovskou politiku“, díky které bylo vyvražděno cca 1,5 miliónu ukrajinských Židů na západní Ukrajině, uctíván jako hrdina. Na jeho mediální glorifikaci EU a USA zaplatily desítky jeho soch a jeho soch fašistů, které nahradily sochy ruských kulturních velikánů a dalších, kteří osvobodili Ukrajinu od původních nacistů.

Za státními rozvraty hledej USA. Podněcování války na Ukrajině proti Rusku ze strany Spojených států a jejich prosazování války s Čínou jsou aktuálními ukázkovými příklady. Ostatně na tuto skutečnost se nebál poukázat ve svém projevu při přebírání Nobelovy ceny již v roce 2005 britský dramatik Harold Pinter, který mimo jiné uvedl:

Spojené státy po skončení druhé světové války podporovaly a v mnoha případech zplodily každou pravicovou vojenskou diktaturu na světě. Mám na mysli Indonésii, Řecko, Uruguay, Brazílii, Paraguay, Haiti, Turecko, Filipíny, Guatemalu, Salvador a samozřejmě Chile. Hrůzu, kterou Spojené státy způsobily Chile v roce 1973, nelze nikdy očistit a nelze ji nikdy odpustit… Zločiny Spojených států byly systematické, neustálé, kruté, nelítostné, ale jen velmi málo lidí o nich ve skutečnosti mluvilo.

O amerických zločinech se v podstatě nesmí mluvit dodnes, i když jich od uvedeného projevu v roce 2005 pořádně přibylo. Dnes je pro končícího světového četníka USA, nevědící si desítky let rady s rozvratem svých veřejných financí, největším nepřítelem Rusko a Čína. Mající své poslušné vazaly v podřízenosti jednotlivých členských států NATO, kde ČR díky TOP čtveřici Petr Pavel, Petr Fiala, Jana Černochová a Vít Rakušan, hrají prim.

Robert F. Kennedy Jr.

Svět má na vybranou. Jaderná apokalypsa nebo konec válečné konfrontace. Na tahu jsou USA. Určitou nadějí v tomto kontextu se jeví kandidatura Roberta F. Kennedyho, Jr. na prezidenta USA v této pro lidstvo nejnebezpečnější době. Prezidentský kandidát od útlého věku zjizvený smrtí z doby, když jeho strýc a otec byli zavražděni CIA. Na svém webu Kennedy24 říká:

Jako prezident Robert F. Kennedy, Jr. zahájí proces uvolnění impéria. Přivedeme vojáky domů. (Pozn. Naší Pravdy: viz zahraniční základny USA) Přestaneme nabírat nesplatitelný dluh, abychom vedli jednu válku za druhou. Armáda se vrátí ke své řádné roli obrany naší země. Ukončíme zástupné války, bombardovací kampaně, tajné operace, převraty, polovojenské jednotky a vše ostatní, co se stalo tak normálním, že většina lidí neví, že se to děje. Ale děje se to, neustálé odčerpávání našich sil. Je čas vrátit se domů a obnovit tuto zemi… Půjdeme příkladem. Když se válečný imperiální národ odzbrojuje z vlastní vůle, vytváří vzor pro mír všude. Ještě není pozdě, abychom se jako silný a zdravý národ dobrovolně vzdali impéria a místo toho sloužili míru.

Proti těmto silným slovům kandidáta na příštího amerického prezidenta stojí ale démonické síly v USA. Komplex vojenskoprůmyslové kongresové zpravodajské media akademie (MICIMATT). Nikoho nepřekvapí (známe to i v našich poměrech), že tento think-tank již začal s házením lží na Kennedyho a s vyvíjením veškerého tlaku, aby ujistili společnost o nesplnitelnosti jeho slibů. Robert F. Kennedy, Jr. zcela jistě není pacifista. Je ale důrazně proti nekonečným útokům USA na jiné země, znající krutou historii CIA. V dnešní době „chciválků“ politický kandidát oddaný usmíření doma i v zahraničí. Kandidát prosazující mír, jako jediné možné řešení pro další vývoj lidské společnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *