Mgr. Marek Adam: Kdo tu zneužívá nenávist k politickým hrám, Pětikolko a Petře Pavle??!

Žijeme teď v zemi NESKUTEČNÉHO pokrytectví. Na jedné straně šíří nenávist vůči všem Rusům a všemu ruskému duševně nevyrovnaný Dominik Hašek (kdysi nedávno ještě štědře placený ruským sportovním klubem).

Na té samé straně šíří nenávistný projev přímo vůči českému národu řeporyjský starosta Pavel Novotný. Nic se mu za to neděje, není trestně stíhán, není vyhazován z práce a není ani morálně souzen politiky, a to nejen z řad vládní koalice, ale ani politiky z řad současné parlamentní opozice.

A pak tu máme na straně druhé moralizujícího prezidenta Petra Pavla, generála NATO, jenž zcela pokryteckým způsobem varuje před zneužíváním „nenávisti vůči Ukrajincům“ k politickým hrám…

A já se ptám! Kolik tu vlastně máme metrů na spravedlnost? Dvojí metr? Trojí metr? A co vaše OSOBNÍ nenávist vůči všemu ruskému a vůči všem Rusům, nenávist doslova stříkající z vaší Pětikolky, vládo a prezidente???

A není nakonec už i ta vzrůstající nenávist vůči Ukrajincům v naší zemi právě plodem této vlády?

Po vítězství „pravdolásky“ se vlády v naší zemi chopila lež a nenávist. Lež a nenávist, postavené na kultu bohatství a moci peněz, v podmínkách mafiánského kapitalismu ani nemohou v lidech narodit hodnotu pravdy, natož pak hodnotu lásky k bližnímu.

Proč je dnes trnem v oku nebetyčné nenávisti i samotné ruské umění? Proč jsou trnem v oku ruští zpěváci, studenti, sportovci? Proč jsou trnem v oku i osobnosti ruské kultury z předchozích staletí? Kde že zůstala ta APOLITIČNOST? Není snad právě takový projev nenávisti již praxí realizovaná definice novodobého fašismu a nacismu?????

A co Ty, Dominiku Hašku? Vrátíš nemalé peníze, které sis vydělal v Rusku, a věnuješ je třeba na humanitární pomoc pro ukrajinské uprchlíky??? (Záměrně zde v případě Ukrajinců, S NIMIŽ SOUCÍTÍM, zdůrazňuji slovo uprchlíci, abych je odlišil od ukrajinských ekonomických migrantů.)

A víte, co je na tom všem nejsmutnější?

Že ta tolik proklamovaná nenávist mezi národy a státy končí přesně tam, kde začíná byznys oligarchů a kam svými prsty dosahuje nadnárodní kapitál… Bez ohledu na ruskou či ukrajinskou státní příslušnost.

Kapitalismus totiž plodí válku jen těm chudým!!! Jen těm, kteří se nemohou vykoupit… Proto považuji právě kapitalismus za hlavní příčinu všech válek.

JSOU SNAD MÍR A SPRAVEDLNOST TOHOTO SVĚTA UŽ JEN PRO BOHATÉ…? 
A KDO POMŮŽE TĚM OSTATNÍM???

Socialismus!!!

Marek ADAM

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza Ukrajina, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *