RNA, DNA kontaminace v zásobování potravinami MNOHEM HORŠÍ, než si pravděpodobně myslíte (+video)

ETHAN HUFF přináší důkazy o tom, že povaha vakcín proti covidu je zásadně jiná, než jak byly stamilióny obětí dezinformovány, a varuje, že se tyto látky pokoušejí „nacpat“ do neočkovaných dalšími cestami, například i prostřednictvím masa z geneticky vakcinovaných hospodářských zvířat.

Takzvaná pandemie koronaviru (Covid-19) vnesla do slovníku veřejnosti nové pojmy – ten hlavní mRNA. Bylo nám řečeno, že injekce Covid od společností Pfizer-BioNTech a Moderna jsou vyrobeny z mRNA, ačkoli mezitím vyšlo najevo, že injekce mRNA ve skutečnosti neobsahují mRNA, ale spíše laboratorně vyrobené částice RNA a/nebo DNA, které jsou silnější než mRNA a přežijí proces trávení.

Tyto RNA a DNA injekce, jak jim přesněji říkejme, se v současnosti podávají lidem i zvířatům. A zbytky RNA a DNA, které se nakonec dostanou do potravin, jsou možná vážnější hrozbou pro naše zdraví než cokoli jiného, co je v současnosti v oběhu.

Doznání

Sama Světová zdravotnická organizace (WHO) vytvořila na svých webových stránkách informační stránku „DNA vakcíny“, která podrobněji vysvětluje, jak fungují. Jedna z pozoruhodných pasáží říká:

Oblast DNA vakcinace se rychle rozvíjí. Vakcíny, které jsou v současné době vyvíjeny, nepoužívají pouze DNA, ale zahrnují také pomocné látky, které napomáhají DNA vstoupit do buněk, cílí ji na specifické buňky nebo které mohou působit jako adjuvans při stimulaci nebo usměrňování imunitní odpovědi.

To je děsivé doznání, protože ukazuje, že DNA vakcíny, jak je definují oficiální zdroje, jsou ve skutečnosti trojským koněm, který dodává cizí laboratorně vyrobenou DNA do lidských buněčných jader – a to možná natrvalo.

Odborný článek, který o tom všem pojednává, vysvětluje, že existuje několik druhů bakterií, které jsou schopny přenášet vakcinační plazmidy do hostitelských buněk savců. Tyto bakteriální druhy jsou v podstatě buněčné továrny schopné produkovat obrovské množství DNA plazmidů. 

Dále upozorňuje na objev, který učinil Walter Shaffner již v roce 1980 a který poprvé ukázal výskyt přenosu genů z bakterií do savčích buněk, „když byly tandemové kopie genomu viru přeneseny do společně kultivovaných savčích buněk“.

Vrtají se nám v kódu života

Srozumitelně řečeno, DNA vakcíny jsou navrženy tak, aby farmaceutickým společnostem umožnily dodat do těla jakoukoli chemickou nálož, kterou si usmyslí s použitím virů a dalších zajišťovacích (adjuvantních) složek. A co hůř, tato nálož se může sama replikovat a navždy ovládnout genom člověka.

Jedním z důvodů, proč společnosti Pfizer-BioNTech a Moderna lžou o tom, že jejich „mRNA“ vakcíny jsou založeny na RNA, a nikoli na DNA, je skutečnost, že DNA vakcíny představují pro organismus mnohem větší hrozbu. Právník Thomas Renz vysvětluje:

Jestliže vakcíny a léčba na bázi RNA jsou děsivé, genové terapie na bázi DNA jsou absolutní noční můrou. Existují miliardy řádků kódu, které tvoří lidský genom, a bez chyb nedokážeme napsat ani několik milionů v operačním systému nebo telefonu, tak proč bych měl chtít, aby se někdo vrtal v kódu, díky kterému žiji?

Očkují rakovinou?

Tento rychle se rozvíjející obor genové terapie – nejde jen o obyčejné vakcíny – zahrnuje dvě hlavní složky: genetický kód pro přepsání buněk a nosič neboli adjuvans, který se používá k doručení nového kódu do buněk. Jedním z těchto adjuvantů, který se používá v očkování Covid, je velmi nebezpečný SV40, který způsobuje rakovinu.


Pozn. Naší Pravdy:
Jesse Ventura a Dr. Rima Laibow ve více než pozoruhodném  rozhovoru zveřejněném 30.12.2009 (TV Prima odvysílala v r. 2012). Jedná se o výřez z mimořádného dokumentu s odkazem níže.

Podrobněji v tomto mimořádném (!) videu z r. 2012.


„Při výrobě samotných injekcí se v podstatě destiluje z částic DNA až na ‚mRNA‘, která je v injekcích“, píše Thomas Renz. „Zdá se, že DNA použitá k vytvoření těchto částic mRNA je právě SV40. Říkám to proto, že v injekčních lahvičkách stále nacházíme SV40 prostě proto, že se pro tuto práci přirozeně hodí.“

Pokud společnosti Big Pharma tak snadno lhaly o tom, že tyto injekce jsou mRNA, zatímco ve skutečnosti se jedná o modRNA, není divokou spekulací předpokládat, že farmaceutický průmysl také záměrně umožnil, aby se modifikovaná DNA SV40 vyskytovala i uvnitř injekčních lahviček COVID – přestože, jako taková nebyla označena a schválena.

Vakcinace přes jídlo

Co se týče dodávek potravin, existuje řada DNA vakcín pro zvířata, které se již aplikují kravám, kuřatům, prasatům a dalším zvířatům, jež potom jíme, aniž tušíme, že jsme právě „očkováni“.

Na základě toho, co nyní víme o negativních účincích těchto DNA vakcín, jakmile se dostanou do jejich savčích hostitelů, lidé v mase očkovaných zvířat ve skutečnosti konzumují modRNA, včetně fragmentů DNA a RNA.

Ani výběr daleko dražšího certifikovaného takzvaně ekologického masa nemusí ochránit vás a vaši rodinu. Například v americkém zákoně o ekologických potravinách existuje mezera, která umožňuje, aby hospodářská zvířata, kterým byly podány geneticky modifikované (GMO) „vakcíny“, byla stále označována jako „ekologická“.

Ve světle skutečnosti, že lidé z velkých farmaceutických firem tak usilovně pracovali na vytvoření přenosných vakcín, které mohou „naočkovat“ nic netušícím spotřebitelům i prostřednictvím potravin, si musíme položit otázku, zda za tím nejsou úplně jiné skryté motivy, říká opatrně právník Thomas Renz.

Odpověď je pro každého rozumného člověka jasná.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *