Dr. Paul Craig Roberts: Puč Bidenova režimu proti ústavní Americe vede k občanské válce

Zdá se, že jediný způsob, kterým Američané mohou zachránit svou zemi a svou svobodu, je zvítězit v příští občanské válce, v jejíž plamenech shoří probíhající puč Demokratické strany proti Spojeným státům.

„Prezident“ Joe Biden, který je ve funkci pouze díky volebnímu podvodu, se dopustil velezrady proti Spojeným státům americkým. Proč nebyl ještě zatčen a postaven před soud?

Při složení své prezidentské přísahy se prezident zavázal chránit Ústavu Spojených států. On však tuto Ústavu, vyžadující jeho odvolání z úřadu a potrestání za velezradu proti USA, porušil.

Kromě porušení Ústavy a přísahy porušil Biden i morální a etické normy a dle mnoha důkazů porušil i zákony o těžkém zločinu, před jejichž zákonnými následky je až dosud chráněn ministerstvem spravedlnosti (sic), FBI, médií a americkým Kongresem.

Tento článek se nebude zabývat všemi porušeními zákona, jichž se Biden dopustil, a zaměří se jen na dva jeho velezrádné činy.

Prvním z nich je ten, že Biden nejenže odmítl bránit hranice USA, ale důsledně usiloval o to, aby tyto hranice zůstaly otevřené masivní invazi, zaplavující americká města a komunity, a to za plné pomoci jeho režimu.

Druhým Bidenovým velezrádným činem je ten, že zatímco americké hranice ponechal otevřené, zavázal Američany ke třem válkám na obranu hranic jiných zemí, aniž by si k takovémuto kroku vyžádal souhlas Kongresu.

Fakt, že Bidenovy mimořádné zločiny a jeho porušení ústavy zůstávají nepotrestány, je důkazem toho, že americký ústavní systém vlády se zhroutil. USA již nejsou republikou charakterizovanou svojí demokracií a právním pořádkem, ale jsou nezodpovědnou diktaturou, v níž jsou američtí vlastenci za uplatňování svých práv dle prvního dodatku Ústavy USA, vsazování do vězení.

Trumpovi příznivci, kteří uplatnili své právo na svobodu a shromažďování podle prvního dodatku Ústavy USA, byli falešně označeni za „povstalce“ a bez důkazů odsouzeni ke ztrátě své svobody. Samotné obvinění tedy posloužilo jako „důkaz“.

Článek IV, oddíl 4 americké Ústavy vyžaduje, aby federální vláda chránila každý ze svých států před invazí. To Bidenův režim vytrvale odmítal učinit, a namísto toho napomáhal nájezdníkům ovládnout Texas i další americké státy.

Bidenův režim tak nepochybně porušil smlouvu mezi vládou federální a vládami státními. S tím důsledkem ovšem, že dnes dokonce i tzv. modrá města (města s převahou příznivců Demokratické strany, jako je např. Denver), volají o pomoc proti imigrantům.

V reakci na odmítání federální vlády chránit americké hranice podnikl texaský guvernér Greg Abbott kroky k obraně texaských ranic. Podpořilo ho 25 dalších guvernérů, z nichž někteří nabídli, že na obranu Texasu vyšlou své státní národní gardy.

Zrádce v Bílém domě prohlásil, že zatkne každého policistu a každého příslušníka národní gardy, který by se odvážil narušit úspěch invaze imigrantů na území USA.

Jinými slovy, a aby to bylo ještě jasnější: Bidenův režim se pevně spojil s cizími útočníky proti americkým občanům.

Takováto otevřená velezrada je ovšem nevyvratitelným důkazem, že skutečným nepřítelem amerického lidu je Washington.

Tři liberální demokratičtí výzkumníci z Yale University zveřejnili zprávu, že počet ilegálních cizinců v USA je více než dvojnásobek dosud hlášených 11 miliónů, takže přesahuje 22 miliónů.

Demokratická strana už oznámila, že hodlá legalizovat všechny tyto imigranty a dát jim volební právo. A to samozřejmě v očekávání, že tito noví Američaní osvědčí svoji vděčnost vůči Demokratům v letošních listopadových volbách.

Cíl, za kterým Demokraté jdou, je tedy jasný a není jím nic jiného než trvalý stát jedné strany.

Čili tyranie.

ZDROJ (překlad Mgr. Lubomír Man)

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *