Peter Koenig: Kissinger a válka na Ukrajině

Henry Kissinger ve svém projevu na nedávném Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu (22.-26. května 2022) doporučil ukrajinskému prezidentovi Zelenskému udělat nějaké ústupky výměnou za mír. A měl pravdu.

Mistr „reálpolitiky“, Nixonův šéfdiplomat s pověstí „otevření“ Číny pro USA a zbytek světa na počátku 70. let, právě ten Henry Kissinger, nositel Nobelovy ceny za mír – a nezapomeňme, že jeden z nejznámějších žijících válečných zločinců na světě – ano, tento Henry Kissinger, překvapil svět svou prozíravostí. Bez Zelenského ústupků není míru. Podívejte se na to.

Na Ukrajině je toho tolik špatného, zločinnost a korupce na všech úrovních, plus přímé vměšování NATO, o kterém MSM neinformuje, plus biolaboratoře válečného stupně (stupeň 3) financované USA po celé Ukrajině, že Rusko by se nikdy nevzdalo. Válka by se stala buď nekonečnou opotřebovací válkou (à la Afghánistán), nebo by se rozvinula do (jaderného?) scénáře třetí světové války.

V tuto chvíli nikdo nemá zájem o opotřebovací válku, natož o jadernou. Nebylo by vítězů, jak mnohokrát řekl prezident Putin. S největší pravděpodobností by se z ní stal Reset, který by měl ke snu Klause Schwaba hodně, hodně daleko.

Ano, Kissinger na adresu hlavního řečníka WEF Volodymyra Zelenského, kterého Klaus Schwab pozval, aby přednesl zahajovací projev fóra, řekl, že Ukrajina musí udělat určité ústupky výměnou za mír. Neupřesnil to. Ale při pohledu na Velký obraz je celkem jasné, jaký typ ústupků měl Kissinger na mysli.

O několik dní později použil prezident Joe Biden téměř stejná slova na adresu Zelenského neustálých žádostí o další peníze – miliardy, nikoli milióny, a více zbraní, vždy více zbraní. Parafrázuji Bidenova slova: „Ukrajina musí udělat nějaké ústupky, aby byl mír.“

Téměř každý už ví, že Ukrajina nemá vycvičenou armádu, která by zvládla sofistikované zbraně přicházející z USA a ze zemí NATO. Většina těchto zbraní může – nebo spíše skončí, v rukou zločineckých mafiánských gangů a teroristických skupin.

Miliardy dolarů, které Ukrajina dostává od Západu, nemluvě o 40 miliardách od Bidenovy administrativy, nemůže v žádném případě absorbovat tak zkorumpovaná a zkrachovalá země, jakou je Ukrajina. Západ to ví. Přesto nadále financují „boj“ Ukrajiny proti Rusku. Tok finančních prostředků je udržován při životě intenzivní lživou propagandou, že Ukrajina válku proti Rusku vyhraje.

Všechny tyto miliardy se někde hromadí jako dluh, zejména v americké státní pokladně a v Evropské centrální bance. Ale nezapomeňte, že v USA a EU se dluh nepočítá. Dluh nebude nikdy splacen. Západní měnový systém je obrovský pyramidový systém založený na dluhu.

Jak směšné je propagandistické tvrzení, že Ukrajina vyhraje válku proti Rusku! Pokud nebude zastavena, stane se z ní beznadějná a nekonečná válka – s desítkami či stovkami tisíc mrtvých převážně Ukrajinců.

Možná, že peníze na ekonomickou podporu a zbraně ani neopouštějí státní pokladny USA a zemí NATO, ale jdou přímo na vybraná bankovní konta, včetně vojensko-průmyslového komplexu na obou stranách Atlantiku.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg před několika dny na jednání ve finském Kultarantu po setkání s finským prezidentem Saulim Niinistem prohlásil, že blok vedený USA [NATO] usiluje o posílení pozice Ukrajiny u jednacího stolu, ale dodal, že jakákoli mírová dohoda bude zahrnovat kompromisy, včetně územních.

Byl to snad Kissingerův reálně politický postřeh na květnové konferenci WEF v Davosu, který přiměl klíčové „decision-makers“, jako jsou Biden a Stoltenberg, aby se vzpamatovali a řekli Zelenskému, že mír má svou cenu?

Nebo je to naopak? Vojenští kontroloři USA/NATO, Biden a Stoltenberg, vyslali Kissingera jako posla, aby Zelenskému sdělil právě toto? V tom případě to vypadá jako plán, který se plně začleňuje do Velkého resetu. Válka, která zabije několik desítek tisíc lidí, zničí životně důležitou infrastrukturu země zvané Ukrajina – jakkoli zkorumpované – nakonec to budou muset lidé zaplatit svými životy a penězi. Možná se podaří obnovit Ukrajinu jako čestnou zemi s novým nezkorumpovaným vedením?

Nezávisle na tom, kdo to bude dělat, zda Kissinger nebo Bidenovi a Stoltenbergovi jestřábi, bude Rusko schopno kontrolovat nejen rusky mluvící a obydlenou oblast Donbasu, ale také prakticky odříznout Ukrajinu od přístupu k moři a vodním cestám, protože Rusko kontroluje přístav Mariupol, Azovské moře, Kerčskou úžinu, která spojuje Krym s pevninským Ruskem prostřednictvím nově postaveného mostu. (Viz Michel Chossudovsky, Black Sea Geopolitics and Russia’s Control of Strategic Waterways: The Kerch Strait and the Sea of Azov).

Rusko může mít také velký vliv na kontrolu řeky Dněpr – obrovské splavné vodní cesty – která vede z Běloruska přes Ukrajinu do ukrajinského přístavu Cherson u Černého moře. Černé moře je prakticky pod kontrolou Ruska, Oděsa, největší ukrajinský přístav, je prozatím prakticky nefunkční, protože jej zaminovaly ukrajinské ozbrojené síly, což Ukrajině znemožnilo v letošním roce vyvézt až 75 milionů tun obilí.

Rusko již prohlásilo, že Černé moře odminuje, aby pomohlo Ukrajině při přepravě obilí na Blízký východ a do Evropy. Možná to Západ nechce, protože jeho plánem je přivodit obrovský hladomor v severní Africe, na Blízkém východě a v Evropě.

Je smutné, že je to součást agendy Velkého resetu a Agendy 2030 OSN, jejímž cílem je depopulace a mentální podřízení se vznikajícímu Novému světovému řádu (NWO). Mnoho lidí může zemřít. Ti, kteří přežijí, budou trpět různými stupni hladomoru, nemocemi souvisejícími s hladomorem a budou oslabeni nejen fyzicky, ale i duševně a duchovně. Nebudou mít energii na odpor, a tak se stanou zranitelnými pro manipulaci ze strany Temného kultu nebo Deep state, ať už vám vyhovuje jakýkoli termín.

Henry Kissinger na zasedání WEF s Klausem Schwabem

Pokud byl Kissinger skutečně jen poslem, potvrdilo by to, že válka na Ukrajině – provokace NATO spočívající v překročení ruské červené linie – byla jen nástrojem a jejím cílem bylo:

1) umožnit Rusku zachránit obyvatelstvo Donbasu před zvěrstvy Kyjeva a nacistických azovských praporů. Od převratu na Majdanu v únoru 2014, který iniciovaly Spojené státy, bylo ukrajinskými (kyjevskými) silami a nechvalně proslulými nacisticko-azovskými prapory zabito více než 14 000 civilistů, většinou žen a dětí, a

2) upozornit svět na zástupnou válku mezi USA a Ruskem, aby bylo možné nerušeně plánovat a realizovat plynulé pokračování Agendy OSN 2030 alias Velkého resetu skrytého za výbuchy bomb a palbu děl.

Důležitým prvkem tohoto plánu je přeměna Světové zdravotnické organizace (WHO) ve všeobjímajícího, tyranského světového zdravotnického diktátora, který zruší zdravotní suverenitu jednotlivých národů, a to prosazením nechvalně proslulé „pandemické smlouvy“. První pokus, první hlasování na Světovém zdravotnickém shromáždění (WHA) před několika týdny, selhal díky bloku 47 afrických zemí, které hlasovaly vehementně proti.

Konference WHA se mimochodem konala v Ženevě souběžně s WEF. Je zvláštní, že Švýcarsko hostí jak WEF, tak WHO. Žádné otázky ohledně jejich zločinných, svět ničících plánů nikdo nepoložil.

Ačkoli žádná válka není ospravedlnitelná, nikdy – možná je důležité ilustrovat, co mohlo vést k tomuto ozbrojenému konfliktu na Ukrajině. Od samého počátku a po převratu na Majdanu, který v únoru 2014 podnítily USA, Kyjev nedodržoval dohodu Ukrajiny Francie Německa Ruska a Běloruska zvanou Minsk 2 z února 2015, která mimo jiné zaručovala autonomii v rámci Ukrajiny donbaským provinciím Doněck a Luhansk.

Únor 2015, dohoda Minsk 2

Po měsících lží a popírání navíc americké ministerstvo obrany konečně přiznalo, že na Ukrajině financovalo a vybudovalo 46 biologických laboratoří vojenského typu (stupeň 3). Podívejte se na to. Tyto biolaboratoře představovaly pro Rusko hrozbu pro národní bezpečnost. Jejich neutralizace byla pro Moskvu prioritou.

Co bude dál?

Ráno 16. června 2022 přijeli do Kyjeva vlakem z Polska tři hlavní představitelé Evropy, francouzský prezident Emmanuel Macron, německý kancléř Olaf Scholz a italský premiér Mario Draghi, aby „jednali“ s prezidentem Zelenským a údajně dalšími vysokými vládními představiteli. Oficiální program jednání není znám. Mohl by se však velmi dobře ubírat stejným směrem jako Bidenův, Stoltenbergův a Kissingerův verdikt: Mír má svou cenu. Ústupky, včetně územních, jsou nutností.

Mohou také chtít vědět, zcela legitimně, kam všechny ty miliardy (dolarů a eur) jdou a kdo a jak se zbraněmi naložil.

Uvnitř Temného kultu existují síly, které táhnou různými směry. Zatímco ti, kdo stojí za WEF, většinou bankovní a finanční giganti, zřejmě lpí na své mantře „globalizace“, jsou tu i tací, jako armáda a „skuteční politici“, kteří si uvědomují, že globalizace nikam nevede, že globalizace odcizila veřejnost do té míry, že masivní lidové bouře mohou zhatit jejich plán přesunu a ovládání kapitálu zdola a z centra nahoru.

Proto by mohlo dojít k uvolnění sevření společnosti, i když podle nich jen dočasnému. To je příležitost pro širokou veřejnost, pro nás, lid, abychom se probudili a vzali věci – odpovědnost za svobodu, lidovou a národní samostatnost a kulturní suverenitu – do vlastních rukou.

Je nejvyšší čas a ještě není pozdě. Nezapomeňte – We Shall Overcome! Zvítězíme!

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza Ukrajina, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *