Novodobá globální šlechta: Covidismus, prolhaná média a okradení lidí

J.B. SHURK analyzuje přicházející střet mezi samozvanými elitami a stále většími skupinami probouzejících se občanů, které se snaží novodobí otrokáři podmanit technologiemi na kontrolu společnosti a dochází k závěru, že zásadní střet, který kdysi smetl feudalismus, se blíží i nyní.

Vládnoucí třída by nás ráda přesvědčila, že nejnebezpečnějšími hrozbami pro naši bezpečnost a štěstí jsou Rusko, globální oteplování a nesouhlasné vyjadřování. Ve skutečnosti je smrtelnou hrozbou naší doby a dohledné budoucnosti neomezená moc státu. Státní kontrola versus svoboda jednotlivce je konflikt, který nakonec povede k válce, společenským otřesům a revolučním změnám.

Vše ostatní je buď podružné, nebo pouze psychologickými finesami odvádí pozornost.

Průhledná lež covidismu

Globalisté to vědí. Vše, co dělají, je zkonstruováno tak, aby zlikvidovali občanské svobody a rozšířili utlačovatelskou kontrolu vlády nad lidmi. Usilují o centralizovanou mocenskou strukturu, v níž by co nejméně lidí vlastnilo vše, zatímco všichni ostatní by žili jako nevolníci. Za tímto účelem oligarchové pokračují v odčerpávání bohatství a moci od obyčejných lidí.

Občané stále více chápou, co se děje. Jakkoli byla tyranie vládního COVIDu děsivá, měla nakonec blahodárný účinek, protože spoustě lidí otevřela oči. Hlavním důvodem, proč COVID tyranie selhala, je to, že se opírala o předpoklad, o kterém občané již vědí, že není pravdivý. Každý kdo chce vidí, že nebezpečí Wuhanské chřipky není tak velké, aby ospravedlňovalo lockdowny, výluky, cenzuru a nucené injekce experimentálních „vakcín.“ Kdyby lidé umírali na ulicích děsivým a strašidelným způsobem, bylo by možné toto monumentální porušování lidských práv a osobních svobod pochopit. Ale to se neděje a nikdy nedělo.

Občané, kteří mají alespoň základní znalosti vědecké metodiky a lékařské etiky, však rychle pochopili, že takové radikální programy jsou neomluvitelné, pokud to není nezbytně nutné. Jakmile se lidé dozvěděli – navzdory vládnímu embargu na tyto zásadní informace – že mladým a zdravým lidem nehrozí téměř žádné riziko úmrtí nebo vážného onemocnění v důsledku COVID-19, věděli také, že je neetické vnucovat lidem nebezpečnou experimentální léčbu. Jakmile se lidé dozvěděli, že vládní tvrzení – že „vakcíny“ zabraňují jak virové infekci, tak přenosu – je snadno prokazatelná lež, pochopili, že za vládními imperativními příkazy není nic vědecky racionálního.

Kontrola médií

Jakmile se vláda rozhodla obhajovat své kroky – včetně nucených roušek či izolace – jako kriticky nutné, navzdory přibývajícím důkazům, že tato opatření přinášejí více škody než užitku, začali si lidé uvědomovat, že celé „cvičení“ nemá nic společného s veřejným zdravím. Že vše je především vládní trénink na státní kontrolu a potlačení základních občanských svobod. Jakmile vládní vědci začali mluvit infantilními bláboly – jako například: „Pracujeme s vědeckou rychlostí!“ a začali se snažit o to, aby se věda dostala do popředí, bylo po všem. Propaganda se stala příliš okatou.

Covidismus probudil mnoho lidí. Mnozí se poprvé se doopravdy rozhlédli kolem sebe a s překvapením zjistili, že vlády kolem nich po desetiletí tiše budovaly vězení. Patriot act (Vlastenecký zákon), odpověď na to, že se (údajně, pozn. PP) zahraničním teroristům podařil jeden z nejhorších útoků na americké půdě, se změnil v zařízení, které vládě od té doby umožňuje protiústavně špehovat soukromou komunikaci Američanů.

Zpravodajská média, vlastněná a řízená hrstkou nadnárodních oligarchů, neinformují objektivně; skrytě spolupracují se státem, aby manipulovala mysl Američanů a formovala jejich názory. Právě tak mezinárodní dohody o domněle „volném obchodu“ nepřinesly Američanům větší bohatství. Pouze zničily střední třídu a přivedly Ameriku na cestu k finanční nestabilitě.

Inflace – nástroj státu na okradení občanů

Inflace vyvolávající chudobu není přirozenou vlastností zdravé ekonomiky; jde o vládou vytvořený nástroj k přesunu bohatství od těch, kdo mají malé úspory, k těm, kdo mají obří akciová portfolia. Zároveň zajišťuje, aby vynucené stávky dělníků vyvolávaly domácí rozbroje a ospravedlňovaly volání po zásahu státu.

Politické strany už ve skutečnosti nezastupují americký lid, nebojují proti sobě za zájmy těch, které mají reprezentovat, ale tajně spolupracují na tom, aby Američané bojovali mezi sebou, zatímco tato Uniparty sabotuje národní zájmy a podkopává vůli voličů.

Jak například zajistit skutečné zabezpečení hranic, když si to přeje vyrazně nadpoloviční většina Američanů již více než padesát let? Přehazují si tento problém mezi Republikánskou a Demokratickou stranou a dělají, jako by neexistovalo žádné jednoduché řešení. Přitom kdyby obyčejné Američanyvyzvali ke střežením hranic a dali jim právní imunitu, země by byla bezpečná do měsíce.

Washingtonská tyranie uměle vytváří problémy

Protože však nikým nevolený Deep State a jeho komplici z nadnárodních korporací potřebují levnou pracovní sílu a kulturní destrukci Spojených států, budou Kongres a Pentagon i nadále trvat na tom, že ukrajinské hranice jsou životně důležitější než naše vlastní. Je to všechno pouze velmi nebezpečný nesmysl.

Ano, oči se mnohým otevírají a milióny Američanů konečně pochopily, že naši budoucí bezpečnost a štěstí neohrožuje uměle vyvolaná evropská válka, nesmysl s globálním oteplováním či „nutnost“ omezení svobody slova, ale rozšiřující se kontrola autoritářské vládnoucí elity. Tyranie se na těchto březích uchytila již před desítkami let a metastázovala do té míry, že žádný morální a myslící člověk nemůže popřít, co oči tak jasně vidí. Problémy v Americe, téměř vždy, vznikají a udržují se především ve Washingtonu.

Tyranské mučící nástroje Deep State

Bojiště je tedy připraveno. Svobodomyslní Američané vědí, že neústavní federální vláda je monstrózní příšera, která musí být rozbita. A obludný Leviatan zase ví, že musí americký lid uvěznit a podmanit dřív, než se mu podaří systém svrhnout a začít znovu.

Digitální měny centrálních bank, sociální kredity, diskriminace nepohodlných názorů a cenzura, masové sledování, auta závislá na nestabilní elektrické síti, kriminalizace soukromého zemědělství ve jménu lži o „globálním oteplování“ a šíření technologicky vyspělých sledovacích systémů určených k monitorování, manipulaci a trestání Američanů, kteří se „nesprávně chovají“ – to jsou jen některé z tyranských mučicích nástrojů Deep State, které již přišly, nebo brzy přijdou v masovém měřítku na řadu.

Pokud vláda uspěje, přijdeme o své soukromí nadobro. Nebudeme vlastnit nic. Budeme chrlit jen předem schválené a povolené projevy. Budeme dělat, co se nám řekne. A centralizované úřady budou mít vždy jeden prst na vypínači, aby se ujistily, že se nikdy „nezpronevěříte.“

To je feudální společnost s masovým zotročením. Každý, kdo tvrdí něco jiného, má ambice stát se budoucím feudálním pánem ovládajícím plantáž otroků o velikosti národa.

Všichni pesimisté, kteří si myslíte, že tato budoucnost je již neodvratná, zamyslete se znovu. Naposledy svět prošel technologickou revolucí podobnou té naší zhruba před šesti sty lety, kdy Johannes Gutenberg vynalezl knihtisk. Tato jediná technologie vyvolala vlnový efekt, který zničil feudalismus, odstartoval renesanci a průmyslovou revoluci, umožnil masovou komunikaci, podnítil zpochybňování autorit, vypěstoval kulturní sebeuvědomění a vytvořil nové národní státy.

V průběhu několika následujících století se gramotnost prudce zvýšila z téměř nulové na téměř všeobecnou. Elity totiž přestaly mít kontrolu nad informacemi.

Kontrarevoluce proti globalistické šlechtě

Tiskařské stroje šířily myšlenky po Evropě a později i v zámořském Novém světě. Šlechta dělala, co mohla: Ničila tiskárny, zaváděla cenzuru, věznila tiskaře a trestala čtenáře „nesprávných“ knih a médií. Bylo však pozdě. Probuzení lidé prosperovali díky nabytým znalostem a růstu bohatství – a feudalismus zanikl.

Dnes je to velmi podobné. Vládnoucí třída považuje technologie za zbraň, která jí zajistí feudální nadvládu na další tisíciletí. Elity chtějí „inovovat“ Gutenbergovu lidovou tiskárnu na technologické zařízení, kde budou knihy budoucnosti tisknout pouze ony. Selhaly během osvícenství a selžou znovu, protože svůj monopol na inovace považují za samozřejmost.

Stejně jako před občanskou válkou začínají opět vzkvétat soukromé měny. Černý trh nabobtná z patnácti procent ekonomiky na více než padesát. A sebevědomí „nevolníci“ poženou dnešní tyranskou šlechtu až – do patnáctého století.

Blíží se další globální (kontra)revoluce. Připravme se na ni.

ZDROJ (překlad ProtiProud)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza C-19, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *