Slovenský premiér Robert Fico: Slovensko pod jeho vládou nepodepíše Pandemickou smlouvu s WHO (video!)

Slovenský premiér Robert Fico na slavnostním sněmu na Bratislavském hradě prohlásil, že Slovensko pod jeho vládou nepodepíše Pandemickou smlouvu s WHO, protože jde o projekt nenažraných farmaceutických firem.

Slovenský premiér znovu vyzval k jednání o míru na Ukrajině, kdy je lepší jednat 10 let o míru, než 10 let sledovat, jak se mezi sebou vraždí Slované. Předseda strany Směr ani po volbách nepřestává razit vlastenecké teze a Slovensko tak zahajuje cestu masivní orbanizace.

17. listopadu 2023 během slavnostního stranického sněmu SMERu na Bratislavském hradě zazněl projev Roberta Fica a v něm plno zásadních informací. Nejvíce však zaujaly Ficovy postoje k Pandemické smlouvě s WHO a pohled na válku na Ukrajině. V projevu zazněly totiž dvě zásadní informace.

Robert Fico na sněmu prohlásil, že jeho vláda nepodepíše a poslanci SMERu neratifikují v parlamentu Pandemickou smlouvu s WHO, která by měla přenést zdravotnické pravomoci v dobách pandemie z národních ministerstev zdravotnictví signatářských zemí na Světovou zdravotnickou organizaci.

WHO by potom získala drakonické rozhodovací pravomoci, kterými by se signatářské země musely řídit, a to nejen v oblasti povinnosti nákupů vakcín a léků, které nařídí WHO, ale mohlo by dojít i k povinným očkováním nařízeným touto nadnárodní organizací.

A právě Robert Fico toto jednoznačně odmítl a prohlásil, že poslanci SMERu pro takový návrh ruku nezvednou.

Revoluční projev slov. předsedy vlády doc. Roberta Fica:

Pandemická smlouva jako plán nenažraných farma firem

Premiér Fico celou smlouvu s WHO označil za plán nenažraných farmaceutických firem, které se začaly strachovat o své kšefty, když se nyní ukazuje, že mnoho zemí světa přestává odebírat vakcíny a ruší vakcinační mandáty. Pandemická smlouva to má změnit a zajistit, že skrze WHO budou odběry vakcín nařizovány a autoritativně předepisovány všem členským zemím, které Pandemickou smlouvu podepíší a poté parlamenty ratifikují.

Vystoupení Roberta Fica sklidilo velký potlesk, ale tímto vystoupením si slovenský premiér udělal velké nepřátele mezi globalistickými farmaceutickými kolosy. Toto ostré odmítnutí smlouvy s WHO tak potvrzuje, že Robert Fico prohlubuje důraz na vlastenecké a národní teze, což lze slovenským voličům opravdu závidět.

Tento proces nastartovaný na Slovensku by mohl za 4 roky transformovat celé Slovensko do silně národního a vlasteneckého státu se silným svazkem mezi vládou a voliči, kteří posilují s vládou své propojení během mandátu, namísto jeho tradičního oslabování. Přesně toto je proces tzv. orbanizace, tedy propojení lidového elektorátu a vlády, kdy vláda posiluje spolu s tím, jak kopíruje hlas a požadavky lidu zezdola, což by mělo fungovat tradičně a zcela normálně u všech vlád na světě, ale to právě téměř nikdy neplatí. V drtivé většině případů se politické strany po uchopení moci odcizí voličům a začnou prosazovat protilidové a destrukční procesy.

Orbanizace je kontra proces proti globalizaci

Podívejte se do ČR, kde vláda Petra Fialy provádí destrukci ekonomiky, sociální bezpečnosti, zdravotnictví, důchodů, průmyslu a živnostníků, přičemž do voleb šla celá pětikoalice jako zachránce národa před Babišem. Ihned po volbách ale došlo k zahájení procesů proti českému lidu, proti národu, proti úsporám lidu, proti důchodům, rušení poštovních úřadů, zdražování paliv, energií a elektřiny přesun priority vlády z péče o české občany na péči o Ukrajince a o Ukrajinu jako takovou.

To potvrzují vlajky Ukrajiny, které naprosto nepochopitelně hyzdily i svátek 17. listopadu minulý pátek. Ukrajinské vlajky visely po celé Praze jako v dobách Leonida Brežněva, kdy se takto po Praze vyvěšovaly vlajky SSSR při kdejaké příležitosti. Praha je plně pod globálním procesem řízení Pax Americana. Naproti tomu orbanizace je proces řízení mezi lidem a vládou, který se vzájemně posiluje tím, kdy vláda sílí s tím, co žádá lid.

Orbanizace je v základu populistický (rozuměj lidový) proces řízení, který je přesným opakem globalistického (rozuměj nadnárodního) procesu řízení a politik, který nastoupí cestu orbanizace, se vydává na cestu, ze které již není návratu, protože tento proces pálí za sebou mosty a konstrukce vybudované globálními procesy řízení, mezi které patří nejen světová (sionistická) globalizace, ale i systém americké globální moci Pax Americana.

Proto si všimněte, že Robert Fico jede proces namířený nejen proti globalčikům z OSN (WHO), ale i proti Pax Americana a válce na Ukrajině. A tím se dostáváme k tomu druhému a zásadnímu, co minulý pátek od Roberta Fica zaznělo. A to byla jeho poznámka o tom, že je potřeba usilovat o mír na Ukrajině, protože je lepší 10 let jednat o míru, než 10 let nechat mezi sebou zabíjet… Slovany!

Na Ukrajině se mezi sebou zabíjí Slované

Robert Fico neřekl, že jde o zabíjení Rusů a Ukrajinců mezi sebou, ale že jde o zabíjení Slovanů. Tohle je konceptuální moment, který posunuje Robert Fica úplně na jinou úroveň, protože tím se ukotvuje pozice Roberta Fica jako národního a vlasteneckého konceptuála, který rozumí vyšším procesů válečného řízení na Ukrajině, které zdaleka převyšují obrazy války a konfliktu jako takového. Válka je totiž obraz selhané diplomacie mezi Ruskem a USA, potažmo kolektivním Západem, ale válka je jen důsledek konfliktu.

Příčinou té války je totiž opovrhování Západu veškerými slovanskými národy, které lze obětovat a nahnat do válečného masomlýna na Ukrajině, kde jediným výsledkem té války bude masivní vybíjení a vraždění Slovanů na obou stranách konfliktu. Nejde o válku, kde by umírali Anglosasové po stovkách tisíců, umírají tam pouze Slované na straně Ukrajiny, kteří bojují proti Slovanům na straně Ruska. Ukrajina ale už dávno nebojuje za sebe, ale právě za Anglosasy.

Ukrajina má šanci na záchranu jen skrze mír s Ruskem a skrze svoji neutralitu. Žádné NATO, na to mohou Ukrajinci zapomenout. Pokud na jedno z toho Kyjev nepřistoupí, Ukrajina se postupně rozloží a rozpadne stejně jako Jugoslávie počátkem 90. let. A právě mírový proces by mohly na Ukrajině zahájit postoje Maďarska a nově i Slovenska.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *