JUDr. Jiří Vyvadil: Rozkošný Putin v dokonalé kondici a svět je na cestě ke změně…

Když si jen vezmu „umělecký dojem“ z rozhovoru Vladimíra Putina s Carlsonem a srovnám jej s vystupováním J. Bidena, který propadá záchvatům zuřivosti a opakující se amnézii, …

kdy mu vypadává paměť, ale i vnímání prostoru, kde se nachází, je zřejmé, že vůdce současného Západu jej směle vede ke kolapsu.

Už prvé reakce, kterými je rozhovor komentován jen prohlubuje fakt, že Carlson, blízký hodnotově Donaldu Trumpovi, mu napomohl nejen jemu v kampani, ale zapadá do procesu porážky nebezpečného bidenovského progresivismu, který v samotných USA rozdělil zemi, ale celý Západ vrhl na cestu nenávisti a války…

V situaci, kdy platilo, že Vladimíra Putina naše média pravidelně označovala jako válečného zločince a diktátora a Trumpovi se vysmívala, je zřejmé, že kolo současných dějin se otočilo.

Naše média nás budou stále otravně unavovat tím, co se děje na Ukrajině, a plácat bláboly, že Ukrajina zvítězí, ale stále více bude zřejmé, že jsou to jen podobné absurdní mimikry, které šířil Jakešův režim ještě v situaci, kdy padla Berlínská zeď a v Polsku již zčásti spoluvládla Solidarita.

Vše souvisí se vším

To krásné nás ještě čeká. Nevím, jak Vy, ale doslova si hodlám si soukromě slavit pád a prohry všech současných tupých Macronů, Scholzů. A samozřejmě musí přijít i pád militaristických českých štváčů, počínaje Fialou, konče Lipavským a Černochovou.

Ale nejen to. Nestačí, že nechutní politici pětikolalice padnou. Bude třeba zkoumat, zda pro svou neustálou propagaci útočné války by neměli být stíháni. Totalitu, kterou zde prosadili, jim nelze odpustit jen jako politický názor. Musí být potrestáni.

T. Carlson a V. Putin v průběhu rozhovoru 6. února 2024

Tento rok naopak patří Putinovi a Trumpovi a taky trochu Carlsonovi a všem lidem dobré vůle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Glosy, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *