Jindřich Kulhavý: Vyšší stovky miliónů?

JINDŘICH KULHAVÝ komentuje poslední vládní rozhodnutí o platbách dalších stovek miliónů (abychom měli ještě větší dluhy) na dodávky dělostřelecké munice na Ukrajinu, a nechápe, proč všechna ta svinstva podvolení čeští občané se sklopenou hlavou nadále tolerují.

Nákup dělostřelecké munice pro Ukrajinu za peníze českých daňových poplatníků je dalším v řadě zločinů padajících na vrub vlády Petra Fialy. Tragické hospodaření těchto fanatiků, které nemá se správou státu nic společného, nás stojí jakoukoliv budoucí ekonomickou a hospodářskou prosperitu.

Diktátor kupuje sídlo po anglickém králi

Téměř všem rozumně uvažujícím lidem je jasné, že země, v jejímž čele stojí dnes už dle ukrajinské ústavy diktátor Vladimir Zelenskij (jméno si na Volodymyr změnil až později po Majdanu), který nevyhlásil prezidentské volby, přijde pravděpodobně o další území a vede nadále sebedestruktivní válku. Ne tak naší vládě a prezidentovi. Ti za každou cenu pumpují na Ukrajinu další zbraně a munici. Za naše peníze. V době, kdy na veřejnost prosákla informace o Zelenského nákupu luxusního sídla po současném anglickém králi Karlu III. za nemalý obnos, krade Fiala z našeho už tak tragicky mínusového rozpočtu další „vyšší stovky miliónů“ korun určených na nákup potravy pro ukrajinská děla často mířící na civilisty. Ptáme se, jak je celé toto možné? Ukrajinští boháči skupují vily, pozemky, jachty a luxusní auta po celé Evropě a v přeneseném významu jim to platí i naše samoživitelky, důchodci a pracující…

Zločinci a výběrčí

Fiala & spol. jsou zločinci nejtěžšího kalibru. Jestliže jsme si toto dosud mysleli o zkorumpované von der Leyenové v souvislosti s obrovskou aférou kolem nákupu vakcín proti vymyšlenému covidu (myšleno v měřítku, ve kterém byla jeho pandemie prezentována), kdy tato osoba dokázala zplundrovat rozpočty většiny členských zemí EU, pak v lokálním porovnání stejně „úspěšně“ pracuje Petr Fiala. Umění vycucnout z ekonomicky na dně se pohybující země další stovky miliard použitých na nákup zbraní či munice pro stát, v němž se místní distancují od jakýchkoliv nákupů podobného materiálu a ještě na zahraniční pomoci extrémně bohatnou, je prostě neskutečné. A zachovat při této krádeži ještě šance na další zvolení do vedoucích funkcí, to už vyžaduje nadpřirozené schopnosti. Nebo dokonalou manipulaci s voliči, médii a dostatečné množství vlivných pomocníků schopných udělat z lidí naprosté idioty. Což se u třetiny národa skutečně daří. Co za to třeba herec Vetchý dostává? Nebo je opravdu tak tupý a přesvědčený?

Pryč s našimi zkorumpovanými mafiány!

Takže si to ještě jednou shrňme. Zelenskij brečící na světových fórech a žadonící o pomoc zemi, v níž už vládne momentálně protiprávně, si kupuje za stovky miliónů nemovitost. Na západních ukrajinských hranicích stojí kolony dovážených luxusních aut. Občané ze západu Ukrajiny žijí převážně ve státech bývalé Varšavské smlouvy, nyní podřízených NATO a EU, někteří pracují, jiní využívají sociálních podpor. Na Východní Ukrajině se bojuje, ovšem přesně v tempu, které určují Rusové. Do země proudí pomoc jak vojenská, tak ekonomická, ale samotní Ukrajinci bohatnou. Investice do vlastní obrany ze stran movitých Ukrajinců rovná se nule. Peníze jdoucí od nás převyšují nejen naše možnosti, ale jejich vývoz způsobuje snižování naší životní úrovně, kvality školství, zdravotnictví i výše důchodů.

A my platíme vyšší daně, smiřujeme se s odlivem financí, mlčíme a hádáme se, jestli je pro Slovensko lepší Korčok nebo Pellegrini. To je ústřední téma místo toho, abychom vyhnali Fialu a ostatní liberály ne z úřadů, ale spíše ze země.

Sklopené hlavy podvolených

Samotný Fiala je navíc podvodník, viz dnes již proslulá kampelička. Vyšetřování převzala paní Bradáčová, což naznačuje, že ochránit premiéra musí až hlavní státní zastupitelství. Samozřejmě nevyšetřuje jeho a dost možná z něj nakonec udělá poškozeného. Hlavní defraudant a doslova zloděj mající klíče od státní pokladny nadále vysílá signály a v utajeném režimu posílá nám chybějící peníze oligarchovi Zelenskému. Přiznáváme, že už je toho na nás příliš.

Žít v takovéto zemi, které vládnou lumpové, ztrácí smysl. Pavel, Fiala, Černochová, Pekarová a plno dalších včetně pirátské sebranky přeci nemohou během pár let úplně zničit tu kdysi tak krásnou a historicky významnou zemi. A pokud ano, hlavní vinu si na tom neseme my samotní. Jsme zbabělí, hloupí, duševně zaostalí a líní. Je mi z toho skutečně smutno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *