Dr. Paul Craig Roberts: Vynořilo se nové Rusko

Dmitrij Trenin, člen Rady pro zahraniční a obrannou politiku Ruska, prohlásil, že Rusko přišlo k rozumu, když (a jak jsem též já sám doporučoval), se zády obrátilo k morálně zhýralému a společensky nefunkčnímu i politicky nejednotnému systému západního světa.

Po léta bylo Rusko svými prozápadními intelektuály hendikepováno a zřejmě by se tak dělo i nadále, kdyby se démonizace Ruska Západem nevyostřila až tak, že tyto intelektuály přinutila buď své postoje změnit, či Rusko opustit.

Dmitrij Trenin, člen Rady pro zahraniční a obrannou politiku Ruska

Nu a osvobozeno od někdejšího vlivu těchto lidí se Rusko vynořilo jako vůdce západní šikanou už přesycené světové většiny.

Takže: aby blázni ve Washingtonu v zájmu své světové hegemonie Rusko podkopali, podařilo se jim vytvořit z něj světového vůdce.

Ale nejen to.

V celé Americe i v jejím impériu dnes vše selhává. Školy a univerzity jsou centry propagandy proti bílým Američanům, armáda je nejednotnou Babylónskou věží, nepředstavitelně drahé zbraňové systémy jsou pronásledovány problémy, sociální a ekonomická infrastruktura se rozpadá, zdravotní péče se proměnila na mašinérii zisku – pro Big Pharmu. Voda i potraviny jsou znečistěné, vládní byrokracie převzala od rodičů kontrolu nad dětmi a ekonomických možností ubývá. Lidé, odmítající propagandu a trvající na pravdě jsou pronásledováni, takže je dnes přetěžké uvěřit tomu, že ještě před 20 roky zde bylo Rusko, které na Západ hledělo s nadějí.

ZDROJ (překlad Mgr. Lubomír Man)

Příspěvek byl publikován v rubrice Glosy, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *