EU zakázala automobily se spalovacím motorem: Jak hlasovali poslanci za ČR?

Je to pár dní, co jste si zde mohli přečíst o neúspěšném pokusu o zavedení elektrických autobusů v německém městě Wiesbaden. Po obrovských problémech musely být autobusy vyřazeny z provozu a opětovně nahrazeny původními, které jezdí na onu již brzy zakázanou naftu.

Jak víte, tak v plánech globalistů je nejen zákaz dopravních prostředků na fosilní paliva, ale zároveň se počítá i se značným omezením u elektroaut, která budou nejen drahá a pro mnoho lidí nedostupná, ale jejich provoz by měl být podmíněn obsazeností, přičemž se počítá i s tím, že většina dopravních prostředků bude sdílených – tedy jejich vlastnění nebude jen tak možné.

Na to nás podvratná EU poměrně dlouho připravuje, přičemž nyní se již europoslanci usnesli i na datu, do něhož by měl být prodej dopravních prostředků se spalovacím motorem zakázán.

Od roku 2035 již nebudou moci nové automobily v EU vypouštět CO₂. Tento zákaz benzinových a vznětových motorů byl včera večer přijat Evropským parlamentem. 339 poslanců hlasovalo pro návrh Evropské komise, 249 proti. Výrobci automobilů jsou tak nuceni snížit emise CO₂ svých nových automobilů o 100 procent. Prodej vozidel se spalovacími motory bude pak přísně trestán.

„Parlament rozhodl proti občanům, proti trhu, proti inovacím a proti moderním technologiím“, uvedla Hildegarda Müllerová, prezidentka Německé asociace automobilového průmyslu. Rozhodnutí ignoruje, že ve velkých částech Evropy není dostatečná dobíjecí infrastruktura. Na takový cíl je tedy prostě příliš brzy. Tím se zvyšují náklady spotřebitelů, ohrožuje se důvěra spotřebitelů.

Automobilový průmysl je nejdůležitějším hospodářským odvětvím v Německu. A nejen tam. Také u nás je automobilový průmysl již roky tahounem ekonomiky. A o elektrická vozítka, která si inflací likvidovaní Evropané nebudou moci dovolit, nebude samozřejmě přílišný zájem. Stejně tak se nedá spoléhat na export mimo Evropu, tristní ekonomická situace nyní postihuje celou planetu.

Jde tak o další ránu pro evropskou ekonomiku, avšak nyní zasazenou i samotnými Evropany. Byli to totiž zástupci zemí EU, kdo pro tuto šílenost hlasoval. Ovšem je třeba podotknout, že drtivá většina českých europoslanců hlasovala proti.

A jak kdo hlasoval za ČR?

  • Pro zákaz aut se spalovacím motorem hlasovali: Niedermayer – (TOP09/STAN), Gregorová (Piráti), Peksa (Piráti), Kolaja (Piráti)
  • Proti: Tošenovský (ODS), Vondra (ODS), Vrecionová (ODS), Zahradil (ODS), Blaško (SPD), David (SPD), Šojdrová (KDU), Zdechovský (KDU), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO), Knotek (ANO), Hlaváček (ANO), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Konečná (KSČM)
  • Zdržel se: Polčák (TOP09/STAN)

Tolik k hlasování, které však celkově odráželo i to, jak dalece je ta která země závislá na automobilovém průmyslu. Mimo většiny našich bylo proti i mnoho německých europoslanců, to paradoxně v situaci, kdy návrh podala Němka – šéfka EK Lejnová, z jejíž domovské CDU byli všichni poslanci proti návrhu.

ZDROJ


Pozn. Naší Pravdy: všechny tyto zprávy postrádají však zásadní věc. Tahle všechna drakonická opatření naprosto nepřicházejí v úvahu v rámci současné společnosti, jinak by zkolabovala. A tak vyvstává zásadní otázka. Jak vůbec může nejen EU (ale také Čína a Rusko) něco takového plánovat? Nabízí se tak jen jediné vysvětlení:

Bude to možné za toho jediného předpokladu, že dojde předem k vymýcení většiny obyvatelstva. Jinak řečeno, mrtví jíst, ani cestovat, nebudou potřebovat. Ukazuje se tak, že plány NWO na podstatnou redukci světové populace nejsou prázdným pojmem, stejně jako odkaz zbořených Georgijských poradních kamenů (viz VIDEO) na jihu USA ve státě Georgie. A vše je řízeno z jediného centra: z WEF a WHO. Všechny členské země, včetně Číny a Ruska, jsou povinny se podřídit všemu, co vedení WHO, rozuměj NWO, nařídí pro celou planetu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *