Jindřich Kulhavý: Chování vlády je destrukcí státu

Fialova vláda se stala hrobařem české státnosti, ekonomiky a národní hrdosti. Vše, co může Českou republiku poškodit, je Petrem Fialou, případně i dalšími ministry a představiteli Pětikoalice, podepsané. Přibýt může snad už jen ratifikace Istanbulské úmluvy. Co vše pětikoaliční vláda podporuje?

Nejevidentnějším důkazem vzdání se suverenity je dohoda o možném vstupu americké armády na naše území. Tzv. Obranná smlouva staví při její případné „invazi“ do naší země americké občany a vojáky nad zákony České republiky a dělá z nich nedotknutelné. Navíc se naše vláda upsala k přenechání části již tak vybrakovaného státu cizím příslušníkům tvořícím navíc z naší krásné země novodobý terč ve chvíli, že by byli Rusové provokacemi nuceni použít zbraně se středně dlouhým doletem. Následky podobné události by byly pro české občany dalekosáhlé. Navíc v případu takové situace je velmi sporné, s kterou stranou konfliktu by chtěli Češi spolupracovat a dá se velmi logicky předpokládat, že by byl národ momentálně rozdělen na dvě poloviny stojící proti sobě. Pětikoalice však rozhodla za nás, aniž by se někoho i přes ztrácející důvěru ptala.

V ekonomické oblasti si s námi Brusel jaksi vytírá své zatuchlé pozadí. Využívá nejslabší vlády v historii samostatného Československa a nástupnické České republiky. Západní investoři opouští náš stát a silueta levné montovny a skladovacích areálů už nad Českou republikou dominuje. Tahoun naší ekonomiky, tedy automobilový průmysl, velmi rychle kolabuje a výnosné jeho části jsou přemísťovány na Západ. Pro Brusel je důležitější udržet v chodu ekonomiky Německa, Španělska a dalších bývalých členských zemí dnes už neexistujícího EHS. Z Čech a Moravy se stalo smetiště EU, také odkladiště Ukrajinců majících nadstandardní podmínky a místní občané jsou považováni za eurounijně podřadné. Přístup k České republice oslabené mizerným vedením loajálním pouze s USA a Bruselem je alarmující a je s podivem, co vše sneseme.

Green Deal je nejkatastrofálnějším plánem bruselských pseudoelit a neschopnost vlády bránit zájmy České republiky v evropském regionu i v mezinárodních vztazích, a to jak politických, tak i obchodních, je do očí bijící. Ideologicky zmasírovaní představitelé Pětikoalice a nefunkční opozice v podobě prounijního ANO, líné SPD a sice nastupující, ale vůči Bruselu nevyhraněné strany PRO, to vše znamená podvolení se idiotismu z hlavního sídla EU k nám směřujícího. Celá ta nesmyslná ideologie je jen dalším krokem k totální kontrole obyvatelstva, omezení jeho mobility a svobody. Evropská unie využije každé možnosti, jak z nás dostat i tu poslední korunu a vytváří podmínky pro totální okrádání prostých občanů bez ohledu na místní specifika. Lhaní o klimatické krizi už se blíží totální fantasmagorii a přístup vlády ukazuje, kam až může prostá idiocie cílená na výchovu nových státních elit dojít. Už jen složení vlády, v níž absentují skuteční odborníci z jednotlivých odvětví, je katastrofální. Třešínkou na ekodortu je neschopnost rozehnat stovku aktivistů z tzv. Poslední generace, kteří již týdny blokují pražskou dopravu. Lidé by si to s nimi vyřídili sami a ručně, brání jim v tom policejní ochrana této sekty a neochota je prostě dle zákona potrestat. To na jiné aktivisty se takové ohledy neberou.

Další ukázkou ztráty národní hrdosti a smyslu pro ochranu české populace je otázka migrace. Přistoupení k migrační smlouvě tak dělá z naší země další cíl pro migranty z Afriky a Blízkého Východu. Přestože zatím tu máme především „statečné“ Ukrajince neochotné cokoliv udělat pro svou vlast a připravené nadále devastovat svou přítomností naši republiku a její ekonomiku, to vše za neochvějné podpory kolaborantského Fialova kabinetu, na cestě do Evropy jsou další milióny migrantů z ještě méně přijatelných lokalit, které nám má Brusel v plánu přidělit. Teď teprve začne jízda. Letenské znásilnění je jen předzvěstí budoucích událostí.

LGBT komunita získala v naší společnosti prioritní místo i přes všeobecný odpor, který k ní většina občanů ČR má. Zbabělost politiků říct nahlas, že úchylnost na ulici, do škol a na veřejnost v jakékoliv verzi nepatří, je zjevná. I proto, že průnik členů LGBT do nejvyšších míst pokračuje a jejich moc se zvětšuje. Lze vnímat podporu této komunity i z podnikatelských oblastí a je s podivem, že firmy angažující se v protěžování zvrhlosti dosud na svých obchodních aktivitách nepociťují záporné dopady. Ať už jde o Škodu, pivovary či média zviditelňující se při akcích LGBT. Naše vláda klasicky zalezla do nory, z níž vystrčila duhovou vlajku.

Jsme svědky totálního úpadku České republiky. Přesto mlčíme a jen reptáme, aniž bychom byli ochotni cokoliv udělat. Stojíme na vlastním pohřbu, fňukáme do kapesníčků a jsme schopni vzít lopatu a sami se ještě zaházet. Český lev umírá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *