Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc. a jeho MIMOŘÁDNÝ rozhovor se spisovatelem T. Lukavcem: Prozradil své obavy!

Prof. Dr. Jaroslav Turánek vystudoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor biochemie, v roce 1982 zde získal titul RNDr. Po absolutoriu strávil několik let ve výzkumných ústavech Akademie věd, kde se věnoval enzymologii a získal titul CSc.

Více než třicet let pracoval postupně jako vedoucí několika laboratoří ve Výzkumném ústavu veterinárního lékařství, kde se věnoval praktickému výzkumu v oblastech protirakovinových a antimikrobiálních léčiv a rekombinantních vakcín. Působí jako vysokoškolský pedagog a akademický pracovník na několika fakultách Masarykovy a Karlovy univerzity. V posledních dvaceti letech zorganizoval dvanáct odborných konferencí v oblasti imunologie, farmakologie a vakcinologie. Aktuálně je vedoucím výzkumu a vývoje v soukromé společnosti C2P NEXARS. V roce 2021 byl na Karlově univerzitě jmenován profesorem. Je autorem nebo spoluautorem více než stovky odborných publikací a spoluautorem několika patentovaných technologií v oblasti farmakologie. Ve volném čase se angažuje v ochraně přírody a péči o krajinu v okolí své chalupy na Vysočině, věnuje se pěší turistice a lukostřelbě. Je otcem dvou synů a dnes už i dědečkem.

Jaroslav Turánek sleduje aktuální dění ve společnosti se znepokojením jako vědec i jako občan. Mírová konference v Mnichově… Očkování a zločin: Děti a těhotné ženy… Miliardy vakcinovaných si dnes vytvářejí jedy proti sobě… (Viz graf)

► Prof. Dr. Jaroslav Turánek, CSc. a MgA. Petr Hájek:
Miliardy vakcinovaných si dnes vytvářejí jedy proti sobě

Nejen na tyto a další otázky odpovídá prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc., DSc., v MIMOŘÁDNÉM rozhovoru se spisovatelem na cestách Tomášem Lukavcem. Pan profesor Turánek má obrovský potenciál nejen odborný, ale i člověčenský. Nepoužívá prázdné fráze, nečiní teatrální gesta, nevnucuje se. Je věcný, pragmatický, přesvědčivý a hluboce lidský. Takové lidi potřebujeme jako sůl.

Pozn. Naší Pravdy: prof. Turánek zmínil již v úvodu projev Reinharda Heydricha v Černínském paláci v Praze 2. října 1941 (ZDE) s tím, že dnes se tyto věci v českých školách neučí. Rovněž tak v souvislosti s tím prof. Turánek zmínil Torontské protokoly (ZDE).

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza C-19, Rozhovory se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *