Jindřich Kulhavý: Destrukce státu pokračuje

Vláda vedená Petrem Fialou pokračuje v likvidaci státu. Jako první v tichosti schválila Green Deal v poměrně drsné podobě a tak, aby se o tom nikde moc nemluvilo.

Přestože je evidentní, jak moc má tento hysterický projev ničím nepodmíněných obav z ekologické celoplanetární katastrofy krutý dopad na ekonomiku i úroveň života lidstva, naše vláda opět ukazuje, nakolik je papežštější než papež.

Navíc zcela naivně prohlašuje, že 30 % spotřeby elektřiny u nás spotřebované budou pokrývat tzv, zelené či obnovitelné zdroje. Nazývat tím větrné či solární elektrárny je víceméně drzost, to vzhledem k náročnosti výroby těch větrných včetně nezlikvidovatelných pryskyřicových vrtulí či k složité likvidaci především z Číny dodávaných slunečních panelů.

Netvrdíme, že uhelné elektrárny jsou geniálním řešením výroby elektřiny, ale po stránce technologie jsou ty nejmodernější z nich k okolí šetrné. U plynových to platí dvojnásobně a kdyby idiotská ideologie podporující americké zájmy a znemožňující nám kupovat napřímo nezdražovala ruský plyn momentálně k nám mířící značnou oklikou, byli bychom ještě více v klidu.

Pak tu máme ještě jaderné reaktory zvyklé na ruské palivové články. Kdybychom nekupovali nesmyslné F-35, mohli bychom přidat nový blok a udělat další krok k oprávněnému zlevnění zásobování elektřinou českých domácností. A ještě by zbylo k obchodování třeba s Německem, ovšem tak, abychom si diktovali cenu my. Když bychom s Ruskem spolupracovali místo toho, abychom ho provokovali, rozhodně by nám to prospělo. Jenže to by tu nesměla být u moci Fialova klika.

Aby toho nebylo dost, po Ukrajině, která přestává svět zajímat, tedy opět až na naše pomýlené liberály, vláda začala jednat o 100 miliardách pomoci pro Izrael. Ten o tuto podporu požádal. Pokud Vám není jasné, proč EU zvýšila částku věnovanou Palestincům a zároveň máme posílat peníze do Izraele, které navíc nemáme, pak vězte, že to pochopit ani nelze. Tedy pokud nejste stát rabující pětikolkové komando. Kdyby nic jiného, tak je židovský stát dotovaný židovskými organizacemi i bohatými jedinci z celého světa, Palestinci zase částí arabských států. Proč se angažujeme my, navíc v situaci, kdy se blížíme ekonomickému i morálnímu dnu, přičemž na tomto pádu mají hlavní vinu obě poslední vlády, jedna kvůli podlehnutí covidohysterii a druhá díky naprosté neschopnosti a podřízenosti americké a eurounijní exekutivě, na to Vám odpověď nedáme.

Názor na situaci na Ukrajině můžete mít jakýkoliv, nicméně pokud náš mainstream vytrvale nadržuje Ukrajincům a odmítá objektivně informovat o reálných událostech na východu Evropy (Pozn. Naší Pravdy: podrobněji ZDE), pak je logické o tvrzení médií pochybovat a udělat si na situaci vlastní názor. Navíc Rusko evidentně válkou strádá mnohem méně než Západ a výroky Vladimíra Putina mají mnohem více hlavu a patu než bláboly Bidena, potažmo Fialy a dalších. Stejně je třeba přistupovat i ke konfliktu mezi Izraelem a Hamásem, respektive s Palestinci. Historie vzájemných antipatií je dlouhodobá, má své oboustranné důvody. Palestinci, jakožto muslimové, měli poslední dobou díky podpoře migrace vcelku u EU sympatie zajištěné, Izrael je zase výjimečně blízkým Spojeným státům. Do střehu nás musí vyzvat chování Fialy, Černochové a ČT.

Vyznat se v složitých vztazích je těžké. Palestinci jsou vytlačováni ze svého území a používají všech dostupných taktik, aby pouze nerezignovali. Navíc muslimové jsou pro nás složití, často zákeřní a nekompromisní. Izrael je oproti nim rozpínavý, sebevědomý a bohatý stát s nejlépe vyzbrojenou armádou v regionu. Kolem sebe má jen nepřátele, ovšem většinu z nich si vytvořil sám.

A nyní to podstatné. Blízký Východ je bohatý na plyn a ropu, proto je středem zájmu Spojených států. Ty kradou ropu v Sýrii, ovšem zásoby plynu na kdysi výhradně palestinském území jsou dalším lákadlem.

Válka je v každé své podobě zvěrstvem. Propaganda dokáže udělat teroristu z kohokoliv, přitom nejvíce mrtvých či nešťastných zůstává v poslední době za aktivitami USA. A to ať už přímo za jejich armádou nebo za Američany vytvořenými vojensko-politickými subjekty. Seznam zemí, do kterých Spojené státy pronikly, je dlouhý. Jejich snaha ovládnou světové ekonomické a nerostné zdroje či obklíčit Rusko je neutuchající.

Naše vláda je pouhým sluhou a lokajem klanícím se Washingtonu. Další peníze vyrvané za každou cenu z našich peněženek jsou už natolik alarmující, že být členem vlády či vedení Sněmovny, měl bych strach jít bez mohutné ochranky po ulici. Vládnou nám zločinci a jako s takovými bude třeba zacházet.

Máme nejprolhanějšího premiéra, militantní ženy ve vládě a zbytek je naprosto neschopný. Jak dlouho to chcete ještě vydržet?

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *