Dr. Paul Craig Roberts: USA v pilné práci na vytvoření Páté kolony v Rusku

Americké ministerstvo zahraničí plánuje vytvořit z 80 000 ruských absolventů amerických univerzit, účastníků to výměnných studentských programů, ruskou opozici.

Jak si lze vysvětlit lehkovážnost ruské vlády i Číny, které vysílají své studenty do USA, třebaže jim tam hrozí riziko jejich indoktrinace proti svým vlastním zemím?

A proč Rusko i Čína dovolují nevládním organizacím a podnikům, financovaným USA či Evropou, aby tyto organizace fungovaly na ruském či čínském území jako nástroje podvratné činnosti?

Pozn. Naší Pravdy: Jak prosté, milý Watsone! Jak čínské, tak i ruské státní vedení jsou skrz naskrz propojeny s centrobankou FED, ředitelka CB RF Elvíra Nabiullina je odsud úkolována, ruskému prezidentu to očividně proti srsti není, když tuto zrádkyni Ruska jmenoval již 3x po sobě.

Kreml se sice přece jen nakonec odhodlal k tomu, že požádal, aby se západní nevládní organizace, působící na ruském území, registrovaly jako zahraniční agenti, ale stále jim umožňuje činnost.

Ředitel ruské zahraniční zpravodajské služby Sergej Naryškin

A tak se stalo, že to byla až ruská zahraniční rozvědka, která si tohoto nehorázného stavu povšimla, což její ředitel Sergej Naryškin dokumentoval, když prohlásil, že americké bezpečnostní agentury zavádějí sofistikované metody nezákonného vměšování do ruských voleb, pro kteroužto aktivitu rekrutují i ruské absolventy amerických univerzit.

A tak se zdá, že i když bojuje o přežití, není ruská vláda ochotna vzdát se všech svých kontaktů s USA, a to bez ohledu na to, jak vážně tyto kontakty Rusko ohrožují.

Nelze se tedy divit, když američtí neokonzervativci považují Rusko za překážku, do které stačí drcnout, aby padla. (ZDROJ)

ZDROJ (překlad Mgr. Lubomír Man)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *