JUDr. Jiří Vyvadil: Donald Trump Jr. srovnává Bidena a Putina a je vyděšen…

Že rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimírem Putinem jistě bude využit v kampani Donalda Trumpa, je jasné a nelze jej ani nevyužít.

Ten rozhovor oblétl svět, ale zejména v USA už teď lomcuje veřejným míněním.

Donald Trump Jr.

Mladý Donald Trump uvedl, že je „vyděšen“ z rozhovoru Tuckera Carlsona s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v příspěvku na sociálních sítích, kde přirovnal jeho chování k prezidentu Joe Bidenovi.

Carlson, bývalý moderátor Fox News, který zůstává populární postavou mezi konzervativci, udělal rozhovor s ruským prezidentem, což je vzácný rozhovor, který Putin vedl s americkými novináři. Rozhovor byl zveřejněn na X (dříve Twitter) ve čtvrtek večer.

Donald Trump Jr., nejstarší syn bývalého prezidenta Donalda Trumpa, v příspěvku na platformě sociálních médií napsal, že ho rozhovor „vyděsil“, protože nevěří, že by prezident Joe Biden dokázal přelstít Putina „v jakémkoli jednotlivém tématu“.

Rozhovor Tuckera s Putinem je děsivý, protože se snažím představit si, že by Joe Biden přelstil Putina v jakémkoliv tématu, a upřímně řečeno, nedokážu to. Ani v jednom!

Biden si nemůže vzpomenout, kdy jeho syn zemřel nebo kdy byl viceprezidentem a Putin recituje historii devátého století z rukávu!!

To zároveň nastalo v době, kdy zvláštní vyšetřovatel Robert Hur zveřejnil svou zprávu o vyšetřování, zda Biden nesprávně zacházel s utajovanými dokumenty, které byly objeveny v Penn Bidenově centru pro diplomacii a globální angažovanost ve Washingtonu D.C. a také v jeho domě v Delaware mezi listopadem 2022 a lednem 2023.

Hur sice odmítl Bidena za dokumenty stíhat, ale vznesl pochybnosti ohledně prezidentovy paměti a napsal, že si nepamatuje, kdy jeho syn zemřel nebo kdy sloužil jako viceprezident.

Komentář Trumpa juniora tak přichází v době, kdy nová zpráva vyvolala obavy ohledně Bidenových kognitivních schopností.

Příspěvek byl publikován v rubrice Glosy, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *