Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc.: V této zemi je zájem umlčet odborníky

Ohlédnutí se za takzvanou pandemií
a zdraví nebezpečnou vakcinací

Kocourkov je oproti té současné racionální společnost. Ven ze stávajícího marasmu nás může vyvést pouze občanská statečnost.

Vakcína se nemá roztrousit po celém těle. Při velkém množství nanočástic ve vakcínách rostou nežádoucí účinky a také zde hraje roli zánětlivost S-proteinu.

Norma plazmidu ve vakcínách je pod 10 nanogramů a v některých šaržích se našlo až několik mikrogramů, tedy více než stokrát tolik. Rychlé úmrtí po vakcíně může být způsobeno kontaminanty. Největší problémy této země jsou cenzura a bezskrupulózní obhajování něčeho, co už se obhájit nedá.

Všechno si rozhodne veřejnost zda chce nebo nechce být nadále klamána. Lidi se nechali vmanipulovat do hry, ve které si buď zvolí komunistického podnikatele nebo komunistického lampasáka, jakoby nebyla jiná volba. Žijeme v období totalitní moci, která má trochu jiné metody.

Zadání pětikoalice je dostat tento stát na kolena a poté ho rozprodat zahraničním společnostem za směšné ceny. Žádný mesiáš nás nespasí, ale my sami se musíme stát tím mesiášem, který tuto společnost postaví na nohy.

Obsah:

  • 00:00 Úvod a ohlédnutí se za takzvanou pandemií a zdraví nebezpečnou vakcinací
  • 09:16 Existovaly tři šarže vakcín s různými vedlejšími účinky
  • 16:40 Covid se bude vracet v jiné podobě
  • 18:15 Ven z tohoto marasmu nás může vyvést pouze občanská statečnost
  • 23:15 Špatná ekonomická situace, nefunkční justice a nesvoboda v ČR
  • 28:06 Nárůst problémů s reprodukcí
  • 35:00 Plánuje profesor Turánek být politicky činný?
  • 38:15 Eliminace nežádoucích účinků vakcín.

Blíže v rozhovoru ZDE

  • O vzdělanosti a skutečné demokracii: Politici jen loutkami těch, kdo instalují Nový světový řád a zotročení člověka (viz video)

Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc. (* 18. srpna 1958 v Dačicích) vyučuje imunologii, biotechnologii a imunochemii na Masarykově univerzitě v Brně a na Technické universitě Brno. Je prezidentem České společnosti pro genovou a buněčnou terapii a hlavním řešitelem rozsáhlého multidisciplinárního projektu OPVVV FIT „Farmakologie, imunoterapie, nanoToxikologie“ zaměřeného na aplikaci komplexního nanotechnologického a biotechnologického přístupu pro vývoj nových moderních vakcín a cílených systémů podávání léků.

Má své odborné znalosti v oblasti nanotechnologií zaměřených na systémy dodávek léčiv založené na liposomech pro konstrukci samosestavitelných vakcinačních nanočástic a molekulárních adjuvans. Je průkopníkem technologií mukoadhezivních fólií na bázi nanovláken pro neinvazivní očkování sliznic a „technologie tištěných vakcín“. Publikoval více než 75 článků o vakcínách, cílení na léky, protinádorových a antimikrobiálních lécích v renomovaných časopisech.

V roce 2022 oznámil svůj záměr kandidovat na prezidenta České republiky. Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně (1982), kde tentýž rok získal titul RNDr. Ve své bohaté vědecké kariéře pracoval pro řadu veřejných vědeckých institucí i výzkumných firem, vedl specializované laboratoře a byl vedoucím výzkumným pracovníkem. Opakovaně se stal zakladatelem a vedoucím oddělení farmakologie a vakcinologie (2007–2010), respektive farmakologie a imunoterapie (2012–2018). Byl koordinátorem a řešitelem vědeckých projektů, např. v oblasti medicínských nanotechnologií. Zabýval se také výzkumem rekombinantních a genetických vakcín. V roce 2018 se habilitoval a byl jmenován docentem na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2019 mu Gremium Akademie věd České republiky udělilo na základě obhajoby disertační práce titul doktor věd (DSc.) v oblasti biologických a lékařských věd. V roce 2021 byl jmenován profesorem Univerzity Karlovy pro obor Lékařská imunologie. Během své vědecké a pedagogické práce byl spojen s městy Brno, Praha, Olomouc a Hradec Králové.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza C-19, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *