PhDr. Josef Skála a jeho simultánka 14.2.2024

PhDr. Josef Skála, CSc. (* 27. května 1952) je český politik a podnikatel, novinář a publicista, v letech 1986-1990 byl předsedou Mezinárodního svazu studentstva, v letech 2009-2010 a opět 2016-2018 místopředseda KSČM.

Od roku 2018 byl signatářem levicové platformy Náš Restart a počínaje říjnem 2021 je jedním z vedoucích představitelů sdružení pro obnovu národní suverenity „Kudy z krize“. Dr. Skála je zároveň ředitelem Institutu české levice.


Dr. Skála: Inkvizice už vyhrožuje i eskadrami smrti

V pořadu byla řeč i o „černé listině“, do níž jakési seskupení zapisuje domnělé „ruské baktérie“. Z průvodních článků k webu, jež takto svévolně skandalizuje stovky veřejně angažovaných osobností, lze vyrozumět, že jim mohou hrozit i úklady o zdraví a život. Fakt, že sama „černá listina“ není výronem čísi konspirace, potvrdila i emotivní polemika předsedy ANO A. Babiše, komentář ministryně obrany J. Černochové a další mediální výstupy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Analytika, Politika, Rozhovory se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *