Caitlin Johnstoneová: Ať si lidé ze Západu začnou uvědomovat, že vše, co je učili, je lež

Celý západní liberální světonázor v současnosti spočívá na schopnosti psychologicky oddělit masivní zvěrstva páchaná v Gaze a opatření, která západní vlády přijaly k jejich udržení.

Všechno, proti čemu mainstreamoví liberálové tvrdí, že se staví, se naplno projevuje v izraelských akcích v Gaze. Rasismus. Fašismus. Tyranie. Nespravedlnost. Genocida. Ale musí se za každou cenu vyhnout odporu, protože by tím přiznali svou vlastní politickou loajalitu.

Znamenalo by to postavit se proti Bidenovi v roce voleb. Znamenalo by to přiznat, že veškeré jejich politické vystupování proti Trumpovi bylo po léta pokryteckým představením, protože mlčky schvalují vše, co na něm údajně nenávidí.

Znamenalo by to přiznat, že celý jejich světonázor je lež a že všichni jejich kritici nalevo měli pravdu.

Západní liberálové se proto pustili do vyčerpávajícího režimu neustálé mentální gymnastiky, aby se vyhnuli jakémukoli skutečnému povědomí o tom, co se v roce 2024 děje v Gaze.

Tak či onak se vykrucují a obracejí svůj zrak k nesmyslným hloupostem, podobně jako snobové, kteří dostali Oscara ve filmu Barbie…

Při těch podivných příležitostech, kdy jsou nuceni konfrontovat se s realitou v Gaze, začnou chrlit bláboly o tom, jak je to „složité“ a „srdcervoucí“ a jak doufají, že se podaří co nejdříve obnovit mír, přičemž se horečně vyhýbají tomu, aby řekli, jak přesně má být „míru“ dosaženo.

Gaza odhaluje mainstreamovou západní liberální ideologii jako pokrytecké představení, kterým vždy byla.

Úkolem takzvaných „umírněných“ liberálů nikdy nebylo vystupovat proti rasismu, fašismu, tyranii, nespravedlnosti nebo genocidě, jejich úkolem je neustále podávat pomocnou ruku dvouhlavému monstru, kterým je zločinný Západ.

Jejich úkolem je pomáhat pozitivně ovlivňovat globální mocenskou strukturu, která je poháněna lidskou krví. Pomáhat volit Bideny, Starmery, Trudea a Albánce, kteří zajistí, že se soukolí impéria bude i nadále nerušeně otáčet, zatímco budou předstírat, že hájí lidská práva a sociální spravedlnost.

Jediným zábleskem naděje v této hluboce temné kapitole lidských dějin je, že by se mohly začít otevírat oči před podvodem dominantní politické frakce falešné levice, která byla západní veřejnosti prodávána jako alternativa ke zkaženosti krajní pravice.

Ať se obyvatelé Západu probuzí a uvědomí si, že vše, čemu byli naučeni věřit o politice, své vládě a svém světě, je lež.

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *