Vasco Kohlmayer: Říše lži

Populární americký publicista a spisovatel Vasko Kohlmayer napsal obsáhlou esej o tom, jak celý americký systém je prosycen nepoctivostí, nepravdou a podvodem. Nazval ji The Empire of Lies a byla otištěna v řadě předních webzinů.

Nedávno deník USA TODAY zveřejnil seznam dvanácti nejlepších amerických žen roku. Jednou z těch „žen“ byla Rachel Levineová. Problém je v tom, že Levine není žena. Levine, narozený jako Richard Levine, je biologický muž, který většinu svého života prožil jako muž, oženil se a zplodil děti. Teprve po padesátce se prohlásil za „ženu“.

Bez ohledu na Levineovy osobní preference zůstává nezvratnou skutečností, že je muž. Každá buňka v jeho těle o tom svědčí tím, že v sobě nese chromozomální kombinaci XY, která je charakteristická pro muže

Pohlaví člověka je nevratný biologický fakt. Stanfordský genetik vyjádřil tuto pravdu takto: „Žádná operace, hormonální injekce ani nic jiného nezmění něčí DNA z mužské na ženskou (nebo naopak). Jak víte, u lidí je pohlaví určeno přítomností chromozomu Y – lidé s chromozomem X a Y jsou muži a lidé se dvěma chromozomy X jsou ženy. Žádná současná (nebo pravděpodobně budoucí) technologie nemůže nahradit chromozom ve všech našich bilionech buněk.“

Stručně řečeno, Rachel Levineová je muž, a proto nikdy nemůže být ženou. Přesto v Americe předstíráme opak. To je ohlupování toho nejdrzejšího druhu.

Ještě horší je, že toto hrubé podvracení pravdy není praktikováno na některých vzdálených okrajích americké společnosti, ale v jejím samém srdci a středu. USA TODAY jsou hlavní noviny a vysílací společnost – podle nákladu  jsou to noviny číslo jedna v Americe.

Není to jen USA DNES, kdo podvrací pravdu tímto nestoudným způsobem. Dělají to všechna hlavní korporátní média. Důsledně předstírají, že Levine je žena, a označují ho tak od chvíle, kdy v roce 2020 vtrhl na národní scénu. Patří mezi ně dokonce i takové portály jako Forbes a The Economist, periodika, o kterých by si člověk myslel, že jsou stále ve styku se skutečností.

Když se Levine stal náměstkem ministra zdravotnictví Spojených států, všechna média ho nepravdivě reprezentovala jako „ženu“. Když byl Levine jmenován admirálem ve Sboru pověřeném veřejnou zdravotnickou službou Spojených států, média napříč spektrem oslavovala událost jako významný milník pro ženy s tvrzením, že Levine byla „první ženskou čtyřhvězdičkovou admirálkou ve veřejné službě“.

Ale nejsou to jen média, kdo propaguje nejhrubší lži; je to také naše vláda a její nejvyšší představitelé. Když prezident Biden oznámil Levineovu nominaci na místo náměstka ministra zdravotnictví, mluvil o něm jako o ženě. Když byl Levine vyslýchán během potvrzovacího slyšení v Senátu, ani jeden americký senátor nezmínil zjevný problém, že je muž. Nikdo této příležitosti nevyužil, aby se ho zeptal, proč se snaží předstírat opak. Všichni předstírali, že osoba sedící před nimi je žena.

Nejsou to jen vládnoucí špičky, které před námi aktivně podvracejí fyzickou realitu; je to vláda na všech úrovních. Jak možná víte, Levine před svým federálním jmenováním sloužil jako ministr zdravotnictví v Pensylvánii. Do této funkce ho jmenoval guvernér Tom Wolf, který o něm samozřejmě hovořil jako o „ženě“. Netřeba dodávat, že Levine byl do této role potvrzen senátem státu Pensylvánie, kde všichni byli ochotni hrát divadýlko a předstírat, že muž před nimi je žena.

Prakticky každá americká instituce se nyní aktivně zabývá podvracením reality. Pokud jsme jako společnost ochotni lhát o zjevných neměnných fyzických realitách, musíme lhát také o jiných věcech. A my určitě lžeme. Americký režim a jeho média lžou téměř o všem a činí to rázně a bez přestání. Chcete nějaké nedávné příklady?

 • Co na tom je pravdy, že vakcíny jsou naprosto bezpečné a účinné z 95 procent?
 • A že pevný disk Huntera Bidena je ruská dezinformace?
 • Nebo, že BLM je mírumilovné hnutí (černých Američanů) zabývající se rasovou spravedlností?
 • A co tvrzení, že Joe Biden je čestný politik a dobrý člověk?
 • A že SARS-CoV-2 pochází z Wuhanského mokrého trhu?
 • A co tvrzení, že Anthony Fauci (car amerického zdravotnictví a zaprodanec Big Pharma, pozn. překladatele) je nezištný státní úředník, jehož hlavní životní starostí je blaho jeho spoluobčanů a veřejné zdraví?
 • Nebo tvrzení (uvedené v roce 2006), že jsme měli jen deset let na to, abychom zachránili planetu před klimatickou katastrofou způsobenou globálním oteplováním způsobeným člověkem?
 • A pamatujete si ještě na Saddáma Husajna a jeho zbraně hromadného ničení? Všechno to byly drzé lži propagované naším podvodným establishmentem.
 • Téměř nic z toho, co se dnes říká ve veřejném diskurzu, není pravda. Celý náš systém je prosycen nepoctivostí, nepravdou a podvodem.
 • Naše veřejná sféra existuje ve tkáni lží. Biden Fauci, Walensky, CNN, NPR, Washington Times, ministerstvo spravedlnosti, FBI, Pelosi, Gates, Zuckerberg, Schumer a tisíce jejich přátel – každý z nich lže.
 • Dolar spolu s celým naším finančním systémem spočívá na úžasné lži, že vláda Spojených států jednoho dne splatí své dluhy. To se nikdy nestane. Jakmile nadejde hodina zúčtování, tato lež nás přijde draho.

Všude samé lži, lži, lži a další lži. A nyní lháři používají svá média k prosazení a rozšíření války na Ukrajině.

Nová členka Nejvyššího soudu nedávno tvrdila, že neví, jak popsat, co je žena. Řekla, že není bioložka. Takže právník vzdělaný na Harvardu nám nemůže říct, co je žena… Ta žena – Kentaji Brown Jackson – není výjimečná ve svém falešném vyjadřování. Dnes téměř všechny veřejné osobnosti lžou, jakoby se nechumelilo.

Náš systém je tak falešný a prohnilý, že takzvaní „ověřovatelé faktů“ patří mezi největší lháře, které lze najít. Na druhé straně ti, kteří se pokoušejí říkat pravdu, jsou jimi okamžitě cenzurováni a umlčeni.

Říkat pravdu se v Americe stalo vážným zločinem. Skutečně jsme se stali Říší lží. Impérium určitě jsme, protože režim své lži vnucuje nejen americkému lidu, ale vyváží je do zbytku planety. Naši globalističtí vůdci napadají a ničí země na základě lží, které říkají doma i v zahraničí.

Na počátku 21. století Spojené státy nařídily Saddámu Husajnovi, aby opustil svůj program vývoje zbraní hromadného ničení. Udělal, o co jsme ho požádali, ale stejně jsme ho obvinili, že má zbraně hromadného ničení. Potom jsme pod touto falešnou záminkou vtrhli do jeho země a nechali jsme ho popravit.

O několik let později jsme požádali Muammara Kaddáffího, aby se vzdal svých zbraní hromadného ničení. Americká vláda mu slíbila usmíření a spolupráci, pokud tak učiní. Vyhověl a pak jsme pomohli ho zabít.

Není divu, že je americký režim je ve světě čím dál tím více nesympatický. Když Gallup konal pravidelné průzkumy, který národ je oblíbený a proč, lidé na celém světě opětovně označovali Spojené státy za největší hrozbu míru. Čísla byla tak špatná, že americká vláda zatlačila na Gallupa, aby přestal tuto otázku klást.

Vybral a přeložil Jan Vítek

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *