Peter Koenig: Lula – jeden z nejdrzejších zrádců v nedávné historii Brazílie?

Luiz Inácio Lula da Silva, známý jako Lula, je 39. prezidentem Brazílie. Je představitelem Strany pracujících. Lula zastával v minulosti dvě prezidentská období, od roku 2003 do roku 2010.

Lula je ve funkci necelé dva měsíce a už všem odkryl karty: je zcela podřízen a kontrolován Světovým ekonomickým fórem (WEF), Washingtonem, WHO a Billem Gatesem, jedním z hlavních sponzorů WHO a tvůrcem GAVI.

Jen pro vaši informaci – GAVI, nazývaná také Vaccine Alliance, je nejbližším spojencem WHO, takzvaným partnerstvím veřejného a soukromého sektoru registrovaným v Ženevě jako nevládní organizace osvobozená od daní s PLNOU diplomatickou imunitou. Ano, nikdo nemůže GAVI žalovat ani za ty nejstrašnější podvody a zločiny, kterých se může dopustit, nebo se jich už možná dopustila.

To je GAVI v podnikovém pojetí: Zástupci Mezinárodní federace farmaceutických výrobců a asociací (IFPMA) mají v Radě Gavi jedno místo. IFPMA zastupuje více než 55 členů národních průmyslových asociací, včetně společností Johnson & Johnson, GlaxoSmithKline, Merck & Co, Novartis, Sanofi Pasteur, divize vakcín společnosti Sanofi-Aventis a Pfizer. Více informací o GAVI naleznete zde.

Před několika dny Lula prohlásil, že pokud si rodiny chtějí zachovat nárok na slavný Bolsa Family Program (BFP), sociální program pro nejchudší z chudých rodin, musí nechat své děti očkovat – a konkrétně měl na mysli očkování proti covidu -, jinak o dávky přijdou.

Převody v rámci BFP jsou podmíněny zdravotními a vzdělávacími podmínkami. Příjemci s dětmi mladšími 7 let musí zajistit, aby děti dostaly jedenáct vakcín zahrnutých v brazilském očkovacím kalendáři. Covidová „vakcína“ je výslovně zahrnuta do povinného očkovacího programu pro děti. Lula zdůraznil zejména očkování proti Covidu jako nutnost pro setrvání v BFP.

Jinými slovy, buď budete svým dětem píchat tento toxický, potenciálně smrtící odvar mRNA, nebo můžete zemřít hlady.

Lula jako člen Strany pracujících kandidoval na prezidenta za socialisty a jako socialista „vyhrál“. Zda skutečně vyhrál, je velmi sporné. Lula získal 50,8 % hlasů oproti 49,2 % hlasů pro dosavadního prezidenta Bolsonara.

Takový papírově malý rozdíl by za normálních okolností více než ospravedlňoval přepočítání hlasů. Ale „systém“, ti, kteří mají poslední slovo v rozhodování o novém brazilském prezidentství, Washington, WEF, WHO, Gates – a všechny ty neviditelné finanční megapřímky, které řídí tyto exekutivní instituce, ti, kteří mají na Brazílii a jejích rozsáhlých zdrojích, včetně bohatství brazilského deštného pralesa, zásadní zájem, by přepočítání hlasů nedovolili. Lula je jejich „chlapec“.

Bolsonaro byl „varován“ před zahájením převratu. Ačkoli je bývalý vysoce postavený voják – měl podporu armády.

BFP byl zahájen během prvního Lulova prezidentství (2002-2006) sloučením stávajících sociálních programů do programu Bolsa Family. Lula se zasloužil o to, že se díky této a dalším sociálním reformám podařilo vymanit z chudoby přibližně 20 miliónů Brazilců. Již v rámci prvního programu BFP byly povinná školní docházka dětí a očkování kritérii pro získání nároku na BFP. V té době však na trhu neexistoval toxický a potenciálně smrtelný mRNA „covid vaxx“.

Během svého prezidentství v letech 2019-2022 Jair Bolsonaro vylepšil BFP a přeměnil jej na „Auxilio Brazil“ – Brazilský program pomoci. Nový program Auxilio Brazil zahrnoval trvalou úpravu o 20 % směrem nahoru oproti částce vyplácené v rámci programu Bolsa Família. Rovněž zrušil podmíněnost očkováním. (Pozn. Naší Pravdy: Podrobněji ZDE)

„Auxilio Brazil“ se týkal 56 % brazilské populace (v době krize Covid) a stal se nejúčinnějším programem Latinské Ameriky na zmírnění chudoby, který předčil i dosud nejchválenější mexický program sociálních dávek, jenž zasáhl přibližně 25 % mexických rodin.

S nástupem Luly se na pořad dne vrátil jeho původní program Bolsa Family. Tentokrát s ještě přísnějšími podmínkami, které diktovala WHO – a samozřejmě Gatesova nadace – silně podporovaná WEF a Bidenovou administrativou.

Lulova první zahraniční cesta v roli „nového“ staronového prezidenta vedla do Washingtonu, kde byl k vidění na několika fotkách v Bidenově objetí. To samo o sobě vypovídá o mnohém.

Lulův přísný postoj k očkování dětí proti kovidům může souviset také s prohlášením Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) z 9. února 2023, které oficiálně zařadilo očkování proti kovidům COVID-19 do doporučených očkovacích kalendářů pro děti a dospívající.

Je znepokojující, že děti mohou nyní podléhat těmto „doporučením“, která by se mohla snadno změnit v povinnou školní výuku po celém světě (viz Brazílie), a to navzdory vážným obavám o bezpečnost, včetně zánětu myokardu, srdečních záchvatů, krevních sraženin, záchvatů a dokonce náhlých úmrtí u dětí.

Viz článek od organizace Children’s Health Defense.

A buldozer se valí dál, přestože Pfizer a další farmaceutické firmy uznávají, že experimentální vakcína nezabrání „covidové nemoci“, ani nezastaví její šíření a že může mít závažné vedlejší účinky. Není pochyb o tom, kdo v Brazílii rozhoduje.

Stejně tak to nepochybně bude platit i pro brazilskou ekonomiku – Wall Street, Světová banka a MMF budou mít hlavní slovo.

Již během prvních dvou Lulových prezidentských období rozhodoval Wall Street o zásadních otázkách brazilské ekonomiky, a to do té míry, že MMF chválil Lulu jako „dobrého žáka“, který se může stát vynikajícím příkladem pro zbytek Latinské Ameriky.

Dnes je situace mnohem vážnější, protože životy dětí jsou vážně ohroženy. Tento nově, já mu říkám „pseudozvolený“ prezident, se možná právě stal jedním z nejhorších zrádců brazilského obyvatelstva, zejména brazilských dětí – budoucích generací – a možná i daleko za brazilskými hranicemi.

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza C-19, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *