Izraelský rabín Alon Anava: Kdo řídí tuto show? (video!)

Rabín Alon Anava se narodil a vyrůstal v Izraeli. Vyrůstal v Ra’ananě ve velmi sekulární rodině bez jakéhokoli vzdělání či znalostí Tóry. Vyrostl v nenávisti k náboženství a ke všemu, co s tím souviselo. Nevěřil v Boha a Tóru a žil jako sekulární Žid.

V roce 1998 se přestěhoval do New Yorku a brzy poté, ve velmi zvláštní den, ráno na Pesach 2001, měl kvůli náhlé srdeční zástavě blízko ke smrti. Tato událost změnila jeho život a nasměrovala ho k Bohu!

Po pěti letech studia Yeshivah začal rabín Anava sdílet své zkušenosti z Blízké smrti s veřejností. Přednášel po celém světě ve školách, synagógách, Yeshivahs, organizacích a na soukromých sezeních, přičemž oslovil desítky tisíc lidí na více než 1000 přednáškách za posledních deset let.

Rabbi Anava za posledních 5 let rozšířil své úsilí a dosah prostřednictvím internetu a oslovil desítky tisíc lidí, což vedlo k více než 100 000 následovníkům po celém světě na internetu a sociálních sítích.

RABÍN ALON ANAVA: KDO ŘÍDÍ TUTO SHOW?

RABÍN ALON ANAVA: GLOBÁLNÍ HOLOKAUST
(mimořádná slova k nedávnému kovidismu)

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza C-19, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *