Dr. Paul Craig Roberts: Putinova neschopnost jednat prodlužuje ukrajinský konflikt

Putinova neochota použít sílu k ukončení ukrajinského konfliktu značně rozšířila válku, která se blíží do nebezpečné fáze.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg uvedl, že americké letouny F-16, které se země NATO chystají poskytnout Ukrajině, lze použít k útoku hluboko uvnitř Ruska. Tato letadla spolu s raketami dlouhého doletu, které se Biden chystá poskytnout Ukrajině, je základ útoku USA/NATO proti Rusku.

Konflikt, na jehož uznání Putin čekal 8 let a měl skončit za dva týdny, pošetile pokračuje dva roky. Každý měsíc se Washington a NATO více zapojují. Nyní se chystají obrátit konflikt z Donbasu na útok na samotné Rusko.

Jak jsem řekl, stane se, sledovali jsme, jak se provokace krok za krokem zvyšují, jak Putinova nečinnost podněcovala stále vážnější provokace. Putinova nečinnost povzbuzuje Washington a NATO, protože nevidí žádné důsledky útoků sponzorovaných USA/NATO hluboko na ruském území. 

Je zřejmé, že Putin potřebuje realističtější poradce, pokud se máme vyhnout jadernému Armagedonu.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *