Dr. Paul Craig Roberts: Big Pharma a její reklamní triky musí přizpůsobit své krycí výmysly faktům

Lidé náhle umírají po celém světě očkovaném mRNA, onkologové hlásí masivní nárůst rakoviny, turbo-rakoviny, s níž se dříve nesetkali, studie dokládají problémy s menstruací a plodností u žen očkovaných proti Covidu.

Malé děti dostávají infarkty, s novou formou krevních sraženin, které vypadají jako špagety, s propuknutím Guillainova-Barrého syndromu a neurologických onemocnění, myokarditidy, perikarditidy, zánětů míchy a mozku a všech dalších druhů zdravotních hrůz, je třeba řízeného narativního vysvětlení.

Big Pharma se s tímto problémem vypořádává tak, že shromáždí kolekci svých lékařských výzkumníků podplacených granty, aby problém přiznali, ale banalizovali ho jako „vzácný“.

Podle všeho dala Big Pharma dohromady mezinárodní studii 21 lékařských „vědců“, která na základě 99 miliónů očkovaných osob dospěla k závěru, že mRNA vakcíny mají „vzácné“ škodlivé účinky.

Studie dospěla k závěru, že „bezpečnostní signály“ (všimněte si eufemismu) existují u všech mRNA vakcín „pro myokarditidu, perikarditidu, Guillain-Barreho syndrom a trombózu mozkových žilních sinů. Byly identifikovány další potenciální bezpečnostní signály, které vyžadují další zkoumání.

Tohle možná nechtěla slyšet Big Pharma, NIH, CDC, FDA a zkorumpovaný americký lékařský establishment poháněný penězi, ale presstitutky to za ně zařídily.

Jason Gale na Bloomberg news uvádí, že studie vakcín zjistila souvislosti s nepříznivými dopady na zdraví, ale jednalo se o malý počet případů, „vzácné události“.

Profesionální lháři, Fact Check.org, informovali: „Studie do značné míry potvrdila známé, vzácné nežádoucí účinky vakcíny COVID-19.“

Všimněte si slov „převážně“ a „vzácné“. Jinými slovy, selhání „vakcíny“ není velký problém. Ani její smrtící účinky, které zabily více lidí než samotný virus.

V úvodních větách svého zastíracího dopisu pro smrtící „vakcínu“ factcheck.org bagatelizuje „vzácné“ vedlejší účinky falešným argumentem, že virus „zabil milióny lidí na celém světě a bez příchodu vakcín by pravděpodobně zabil další milióny. Odborníci a vládní zdravotnické agentury se shodují na tom, že přínosy očkování proti COVID-19 převažují nad riziky“.

Jinými slovy, děvky z factchecku záměrně lžou.

Nyní je známo a přiznáno, že vakcína nechránila před Covidem, nezabránila přenosu a že samotný virus nebyl příliš smrtelný, přičemž většina úmrtí nastala mezi staršími a nemocnými lidmi s oslabeným imunitním systémem a mezi lidmi, kterým byla odepřena účinná a dostupná léčba, místo toho byla jejich smrt urychlena pomocí ventilátorů.

Co se stalo, že se charakter Američanů zničil tak důkladně, že lžou pro peníze na úkor pravdy a životů lidí a mají tu drzost nazývat se „ověřovateli faktů“?

Je zde několik důležitých věcí, kterých bychom si měli všimnout.

  • Zaprvé, úřady přiznávají, že nezávislí vědci, těch relativně málo, kteří nejsou na výplatních listinách Big Pharma a jejích vazalů z lékařského průmyslu, jsou ospravedlněni. Nezávislí vědci bez váhání řekli, že „vakcíny“ s mRNA budou mít účinky, které nyní zkorumpovaný lékařský establishment uznal.
  • Zadruhé, existuje velké množství vědců, lékařů a presstitutů, kteří za peníze prodají pravdu, jako například ti, kteří popisují denně umírající lidi jako „vzácné“, zatímco se to děje po celém očkovaném světě. Kdysi dávno byla věda financována z univerzitních rozpočtů. Nyní je věda financována vnějšími zájmy, které mají své cíle, a je důkladně zkorumpovaná.
  • Zatřetí, všechna západní média, nekompetentní v každém těžkém oboru, se spokojují s tím, že jsou krmena schváleným narativem, a chrlí ho obyvatelstvu, které sedí před televizní obrazovkou, poslouchá NPA nebo čte NY times.

Výsledkem je obyvatelstvo zbavené přesných a pravdivých informací a neschopné si to uvědomit.

Američané, vlastně celý západní svět a možná i samotné Rusko, se stávají obětními beránky příští zinscenované pandemie.

Bude to ebola? Pokud ano, jakou roli hrají čínští vědci v Kanadě, kteří nelegálně poslali virus eboly do Wuhanu?

Kanadská laboratoř, která zpracovává nejsmrtelnější viry světa, zpřísnila zabezpečení poté, co vyšetřování zjistilo, že vědci s vazbami na čínskou vládu a armádu získali přístup a POSLALI živý virus eboly do Wuhanu.

Proč západní vlády porušují zákony a provádějí nelegální výzkum biologických zbraní? Proč s tím Kongres nic nedělá?

Proč o tom západní národy nevědí a nezajímá je to?

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza C-19 se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *