Jan Schneider: Na Ukrajině jde jen o byznys, naznačil šéf CIA. Připravuje FBI provokaci v ČR?

Jak se mění vnímání konfliktu Rusko-Ukrajina? Proč šéf americké CIA najednou sděluje veřejně své záměry na stránkách tisku?

A proč hovoří o náborů Rusů do amerických tajných služeb?

Nakolik může americká FBI, jejíž šéf v těchto dnech navštívil Prahu, pomoci s vyšetřováním masakru na Karlově univerzitě, jak avizoval v tisku? A mají české tajné služby své kanceláře ve světě, tak jak u nás sídlí FBI a CIA? I o tom byl rozhovor s bezpečnostním analytikem a bývalým ředitelem Kanceláře Rady vlády ČR pro zpravodajskou činnost Janem Schneiderem.

Pozn. Naší Pravdy: To, že na Ukrajině jde jen o byznys, jak naznačil šéf CIA, je v zásadě holý fakt (podrobněji ZDE). A navíc! Kdyby ruský prezident již v květnu 2014 uznal odtržení Donbasu od Ukrajiny, jak bylo rozhodnuto v tamějším referendu před bezmála 10 lety, nikdy by k válce na Ukrajině nedošlo! Jinak řečeno, současně s Krymem měl být připojen k Rusku i Donbas. Proto má svatou pravdu P.C. Roberts, že Putin svou nerozhodností válku na Ukrajině donekonečna prodlužuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza Ukrajina, Rozhovory se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *